خواص درمانی کاسه تبتی

خواص درمانی کاسه تبتی

همانطور که در مطلب های پیشین اشاره نمودیم، کاسه تبتی یکی از ساز های سنتی به شمار می رود .تبتی‌ها معتقدند کاسه‌های تبتی بین هاله (انرژی اطراف بدن هر شخص) و جسم هارمونی برقرار می‌کنند و نتیجه اینکه وضعیت سلول‌ها بهبود پیدا خواهد کرد و به جذب انرژی معنوی منجر می‌شود.در این بخش از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با خواص درمانی کاسه تبتی آشنا شوید.

آوا درمانی با استفاده از کاسه تبتی

امروزه کاسه تبتی در بسیاری از مراکز درمانی طب سنتی در سراسر جهان برای درمان انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرد.متخصصان آوا درمانی با استفاده از ارتعاش حاصل از کاسه مرتعش می توانند به بهبود بسیاری از بیماری ها کمک کنند.همان طور که می دانید نا هماهنگی فعالیت  چاکرا ها یکی از دلایل اصلی بروز بیماری هاست.

برای این نوع درمان که بر پایه چاکرا درمانی است از کاسه تبتی هایی با نت ها و فرکانس های مختلفی استفاده می شود که انتخاب کاسه و صوت مورد نیاز برای درمان بیماری حتما باید توسط فردی متخصص و درمانگر انجام گیرد و در صورت انتخاب کاسه نا مناسب می تواند موجوب افزایش تنش و اضطراب در فرد گردد.

بعد از انتخاب کاسه مناسب باید سعی کنید از لحاظ روحی با کاسه و ارتعاش آن ارتباط برقرار کنید و اجازه ورود ارتعاش آن را به درون خود بدهید. مدت زمان جلسه های درمانی معمولا بین ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت می باشد.

آوا درمانی کاسه تبتی

اثرات کاسه های تبتی درمانگر :

  • امواج و ارتعاشات این کاسه ها در کل بدن جریان می یابد و از این طریق اندامهای داخلی از طریق تک تک سلولها ماساژدریافت می نمایند
  • کلیه بلوکه های موجود در بدن رفع می شوند و موجب می شود انرژی در چاکراها به خوبی جریان یابد که جریان انرژی ، سلامتی جسم و روح و روان را موجب می شود .
  • انرژی Chi به راحتی در اوراء جریان یافته و بیماریهای احتمالی موجود در هاله را قبل از ورود به جسم از بین می برد که باعث آرامش در روح و روان می شود
  • از آنجائیکه امواج و ارتعاشات این کاسه ها ، بین هاله ( انرژی اطراف بدن ) و جسم هارمونی برقرار می کند در نتیجه بازسازی و بهینه سازی سلولها به خودی خود صورت گرفته و بدن انرژی معنوی بسیاری را دریافت می کند .

ارتعاشات ایجاد شده توسط کاسه های تبتی علاوه بر رفع استرس ، برای کاهش هیجانها و فشار خون ، کنترل عصبانیت ، بهبود گردش خون ، ایجاد آرامش عمیق ، بهبود کیفیت خواب ، کاهش درد و افزایش آگاهی ذهنی استفاده می شود. همچنین باعث بهبود متابولیسم بدن شده و در خانم ها باعث کاهش دردهای قاعدگی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.