بهترین پیانو های دیجیتال سال ۲۰۲۰ کدام است؟

بهترین پیانو های دیجیتال سال ۲۰۲۰

مانند سایر ساز ها ،پیانو نیز مدل های بسیار زیادی را شامل می شود.که همین موضوع خرید آن را کمی مشکل می سازد.در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام بهترین پیانو های دیجیتال سال ۲۰۲۰ معرفی شده اند.

بهترین مدل های ۲۰۲۰

اگر به دنبال خرید پیانو هستید،ابتدا باید با مدل ها و کاربرد های ان آشنا شوید.بهترین کار شناخت بهترین برند ها می باشد.در ادامه ۵ مدل از بهترین مدل های پیانو در سال ۲۰۲۰ گردآوری شده است که می تواند شما را در انتخاب بهتر کمک نماید.

بهترین پیانو های دیجیتال

YAMAHA DGX 660 pianoYAMAHA DGX 660 :

این پیانو دارای موتور صوتی عالی میباشد. این پیانو به اندازه ای خوب است که میتواند در سطح پیانو ساز قرار بگیرد.

آکوردهایی را در اطراف نت های Smart Chord که میتوانید بنویسید ایجاد میکند، بنابراین بلافاصله می توانید شروع به پخش آهنگ های کامل کنید. اگر این موارد کافی نمیباشد، میتوانیم این را هم اضافه کنیم که توانایی پخش و ضبط موسیقی را از طریق واحد دارد. پس میتوانید آهنگ ها را بسازید و همچنین آهنگ های متنوعی را از صفحه کلید با هم مخلوط کنید. انتخاب عالی ای میتواند باشد برای صدای عالی پیانو، احساس تمام ویژگیهای لازم برای یادگیری و مشغول نگه داشتن به عنوان یک نوازنده.

Kawai  CE220 :

یکی از پیانوهای کنسول زیبا و همه کاره است که میتوانید به راحتی در منزل از آن استفاده کنید. درخشش این پیانو به صدای خیره کننده و واقع گرایانه ی آن، احساس صفحه کلید و واکنش پدال آن برمیگردد. همچنین دارای صفحه کلید چوبی میباشد که کلیدهای چوبی آن تقریبا قابل تشخیص با پیانو آکوستیک میباشد. همچنین دارای ساختی محکم و طراحی زیبا میباشد.

Casio  Privia PX-870 :

پیانوهای کاسیو این ویژگی را دارند که میتوانند احساس اینکه در حال پخش یک پیانوی صوتی واقعی میباشید را در شما تقویت کنند. صدایی که این پیانو قادر است آن را تولید کند منحصر به فرد است. طوری که صدای این پیانو حتی میتواند از طریق مجموعه ی خوبی از هدفون های پیانو دیجیتال بهتر باشد.  نمونه برداری پیانو در موتور صوتی کاسیو درست مثل یک پیانوی بزرگ به نظر میرسد. همچنین ممکن است برخی از لمس های کوچک یک تجربه ی معتبر پیانو را برای شما تقویت کند.

کلیدهای عملکرد چکش این پیانوها با احساس اینکه از عاج و آبنوس هستند فوق العاده میباشد.

*Korg  SP-280 :

این پیانو مقرون به صرفه و قابل حمل میباشد و از نظر ویژگی و کیفیت از دیگر محصولات کمتر نمی باشد. دارای لحن واقعی و یک طراحی جسورانه و زیبا میباشد. این پیانو از عملکرد صفحه کلید کیبورد بهره میبرد که از بهترین سیستم های عملکرد درجه بندی شده در بسیاری از مدل های NH (Weighted Hammer  ) در بازار میباشد. امتیاز بزرگ این پیانو برمیگردد به قابلیت حمل آسان آن که از یک پایه ی فلزی سبک تاشو برخوردار است، بنابراین می توانید آن را در حالت حرکت قرار داده و

در هر نقطه آن را تنظیم کنید. همچنین این پیانو قیمت مناسبی دارد و یکی از بهترین کیبوردهای دیجیتال موجود در بازار است.

Roland RD-2000 :

Roland RD-2000 pianoپیانوهای رولند به دلیل صدای دقیق، احساس عالی کلید و مجموعه ویژگی های گسترده دیگر از رتبه ی خوبی برخوردار هستند.

صدای این پیانو بسیار دقیق با صداهای طبیعی است و همچنین دارای طیف گسترده ای از جلوه های پردازنده، صدای دیجیتالی و الگوهای ریتم میباشد. این پیانوی برقی با دارا بودن صفحه کلید ترکیبی چوب / قالب و کلیدهای عملکرد چکش درجه بندی میتواند تجربه ی داشتن پیانوی واقعی را برایمان فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.