اعلام نتیجه مسابقه یلدایی آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام برای آنکه شب یلدا را با هنرجویان عزیز خود جشن گرفته باشد، از این رو مسابقه ای ترتیب داد تا همراهان عزیز این آموزشگاه در آن شرکت نموده و نتیجه آن به عنوان یادگاری از یلدای سال ۹۹ به جا بماند.در این مسابقه قرار بود تا به نفر اول حضور در کلاس های آموزشی یک ترم به صورت رایگان اهدا گردد.امروز مطابق آنچه که قبل اعلام شده بود، نتیجه‌ مسابقه‌ شب یلدای آموزشگاه الهام مشخص شد.

اعلام نتیجه مسابقه یلدایی آموزشگاه موسیقی الهام

اولا انتخاب مسیر هنری مستلزم علاقه و هدف های والا می باشد و در موسیقی همه برنده به شمار می آیند به همین منظور تمامی ۳۸ هنرجوی عزیزی که با ارسال ویدئو در این مسابقه حضور یافتند، معافیت از پرداخت یک جلسه شهریه را به عنوان هدیه دریافت خواهند نمود. اسامی همه عزیزان با دفتر آموزشگاه هماهنگ شده است.

دوم اینکه رقابت بسیار تنگانگ بود و داورها بر اساس «توانایی اجرا ، روان نواختن و همینطور هماهنگی با تم مسابقه» نامزدهای برتر را انتخاب نموده اند .( ویدیوی ارسالی همه منتخبین عزیز در پست مربوط به اعلام جوایز در اینستاگرام قرار داده شده است)

افراد منتخب

- خانم نهال رامشنی
- خانم النا اسکندریان
- خانم دنیا طاهری‌‌‌
- خانم السانا زحمتکش
-  آقای رادوین بخشی

نفر اول مسابقه

 برنده‌ی مسابقه «خانم السانا زحمتکش» هستند  که برای این هنرجوی عزیز آرزوی موفقیت داریم و همچنین یک ترم به صورت رایگان در آموزشگاه الهام حضور خواهند داشت.

به امید موفقیت هرچه بیشتر تمامی هنرجویان عزیز.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.