کیانوش پورحسین مدرس سنتور و آهنگساز

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

سنتور یکی از سازهای اصیل ایرانی می باشد که صدای دلنشین آن افراد بسیار زیادی را به خود جذب می نماید.ساز سنتور از سازهای زِهی- ضربه ای (مضرابی) بوده که توسط دو مضراب نواخته می شود. کیانوش پورحسین مدرس ساز سنتور در آموزشگاه موسیقی الهام می باشد که درادامه به معرفی بیشتر این استاد توانمند پرداخته ایم.

کیانوش پورحسین مدرس سنتور و آهنگساز

کیانوش پورحسین آهنگساز و نوازنده سنتور می باشد. وی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۳ و زیر نظر اساتیدی چون جوانبخت، اردوانکامکار، سیامک آقایی و استاد مهرانی آغاز نمود.

فعالیت های هنری

 کیانوش پورحسین در برگزاری کنسرت های متعددی حضور داشته است. برگزاری کنسرت های متعدد در تهران و کرج ،از جمله اجرا در سالن هزار و پانصد نفری نژاد فلاح کرج در سال ۸۸ و سالن سیروس صابر ارشاد کرج را می توان در کارنامه هنری پورحسین دید.

کیانوش پورحسین در جایگاه آهنگساز نیز فعالیت های مهمی داشته و در کنسرت های متعدد در تهران و شهرستان ها به عنوان سرپرست و آهنگساز گروه حضور داشته است.

 انتشار آلبومی با همکاری نوازنده ایتالیایی در فلورانس ایتالیا در تابستان ۹۵ نیز از دیگر فعالیت های هنری پورحسین می باشد.

بهترین مدرس سنتور

نوازنده برتر جشنواره هزار صدا

 وی در سال ۹۳ به عنوان نوازنده برتر جشنواره هزار صدا به داوری محمد معتمدی، کامبیزروشن روان،استاد کیانی برگزیده شد.

تدریس سنتور

 پورحسین از سال ۸۸ در کنار نوازندگی و آهنگسازی به تدریس نیز مشغول است و هم اکنون به عنوان مدرس سنتور با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.