کنسرت و رویداد

اسلایدر-رویدادها و کنسرت‌ ها

آموزش صحیح با متدهای پیشرفته یکی از معیارهای مهم در آموزشگاه موسیقی الهام است و در این راستا یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه موسیقی الهام برگزاری کنسرت‌‌ های آموزشی برای هنرجویان می باشد.

در موسیقی و برای رسیدن به جایگاهی مناسب باید شکیبا بود.این هنر راهی است که پیمودن آن نیاز به زمان دارد.از این رو، طول مدت یادگیری چند ساله موسیقی، باعث می‌شود تا هنرجویان از اینکه در کدام قسمت از مسیر آموزش خود هستند، اغلب بی‌خبر یا کم خبر باشند. این پدیده به خصوص در سال‌های ابتدایی آموزش پر رنگ‌تر می‌نماید.

برای آنکه بتوان در موسیقی به سطح مطلوب رسید،سنجش توانایی بسیار مهم خواهد بود.این سنجش می تواند دریچه ای انگیزشی برای ادامه صحیح تر راه آموزشی باشد.یکی از روش‌های هدف‌گذاری و تلاش برای دستیابی به سطحی از آموزش برای هنرجو، شرکت در یک اجرای خاص یا کنسرت‌ است. نواختن و خواندن در کنسرت های آموزشی و حرفه‌ای، بهانه‌ای برای پیشرفت هنرجو فراهم می‌آورد.

تحقیقات نشان می‌دهد اجرای موسیقی در کنسرت‌ ها، تأثیر به سزایی بر رشد اعتماد به نفس و توانایی‌های اجتماعی نوازندگان دارد. به علاوه، این موضوع فرصتی برای دیگر علاقه‌مندان موسیقی فراهم آورده تا هنرنمایی دوستان و عزیزان خود را از نزدیک مشاهده کنند.

برگزاری کنسرت های آموزشی در آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام با اشراف بر این موضوع و اهمیت آن،به منظور بالا بردن کیفیت آموزش ها در این زمینه اقدمات مناسبی انجام داده است. این آموزشگاه با سال‌ها سابقه در زمینه برگزاری کنسرت‌‌های آموزشی، در زمان‌های مناسب اقدام به برگزاری این کنسرت‌ها برای هنرجویان خود می‌نماید.

همچنین در سطوح بالاتر، رویدادهایی تحت عنوان ورک‌شاپ‌های تخصصی برای هنرجویان پیشرفته با حضور اساتید بزرگ و با تمرکز بر مباحث متنخب و ‍یشرفته برگزار می‌گردد. این ورک‌شاپ‌ها، شامل مباحثی مانند درک عمیق ریتم، تاریخ موسیقی، فلسفه موسیقی و... است.


 


 

آخرین رویدادهای آموزشگاه

نشست و هم اندیشی سالانه اساتید الهام در خانه کارمان

  صمیمیّت و همدلی بین افراد در محل کار موجب افزایش بهره‌وری و کیفیّت کار می شود. آموزشگاه موسیقی الهام نیز به منظور بالا بردن کیفیت آموزش و شاداب کردن فضای آموزشگاه با تشکیل گردهمایی سالانه و صمیمانه اساتید، به بهبود هرچه بیشتر مسیر آموزشی هنرجویان در این آموزشگاه کمک می نماید. در همین راستا […]

بیشتر بخوانید

نشست و هم اندیشی اساتید آموزشگاه الهام در خانه کارمان

آموزشگاه موسیقی الهام به دنبال اهداف رو به رشد خود، بار دیگر نشست و هم اندیشی اساتید را برگزار نمود. این هم اندیشی اگرچه به دلیل بیماری همه گیر کرونا به تعویق افتاده بود، اما در تیرماه سال ۱۴۰۰ با حضور اساتید و مدیریت آموزشگاه در خانه کارمان برگزار شد. آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت خود […]

بیشتر بخوانید

۱۱ مهر |‌ برگزاری کنسرت موسیقی کودک

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه موسیقی الهام ، برگزاری کنسرت ها و رویداد های موسیقی به منظور بالا بردن کیفیت آموزش می باشد.به همین منظور این آموزشگاه در راستای تطابق برنامه های خود در زمینه برگزاری کنسرت موسیقی کودک و رعایت بایدهای بهداشتی در دوران بیماری همه گیر کرونا، این کنسرت گروهی […]

بیشتر بخوانید