۸ اردیبهشت |‌ کنسرت بزرگ الهام در فرهنگسرای نیاوران

کنسرت بزرگ آموزشگاه موسیقی الهام در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. در این کنسرت بیش از ۸۰ نفر از هنرجویان در گروه‌های ۲ تا ۴۰ نفره به روی صحنه خواهند رفت. برای اطلاعات بیشتر و تهیه بلیت با دفتر آموزشگاه تماس گرفته و یا از طریق همین صفحه اخبار را دنبال بفرمایید.


گزارش پس از رویداد

کنسرت هنرجویان آموزشگاه الهام در فرهنگسرای نیاوران

کنسرت بزرگ هنرجویی آموزشگاه موسیقی الهام در روز هشت اردیبهشت ماه  ۱۳۹۶ در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت. در این کنسرت بیش از ۸۰ نفر  از هنرجویان در گروه های ۲ تا ۴۰ نفره به اجراهای گروهی پرداختند. این اجراها شامل قطعات کلاسیک، پاپ و سنتی می‌شد و هنرجویان در قالب گروه‌هایی به سرپرستی اساتید خود به اجرا پرداختند .

دوئت ویلن و پیانو به سرپرستی اساتید  نسیم دارا و ایوت گریگوریان – همنوازی سنتور با استادی علیرضا بشردوست – گروه سنتی آموزشگاه موسیقی الهام به سرپرستی استاد علیرضا عرب – دو نوازی سنتور وتنبک به سرپرستی اساتید روژین اردلان و فرهاد بادپا – گروه نوازی دف و تنبک به استادی فرهاد بادپا – دوئت گیتار کلاسیک به سرپرستی بابک میرکریمی – دوئت گیتار کلاسیک به سرپرستی امیر صارمی – گروه نوازی گیتار پاپ به استادی مونا ضرابی – اجرای گیتار پاپ و هارمونیکا به سرپرستی شهروز نوروزی – ارکستر کودکان آموزشگاه الهام به سرپرستی نسیم دارا، از برنامه های این کنسرت بود و در نهایت مراسم با تقدیر از اساتید و هنر جویان پایان یافت .

 

از آنجایی که کنسرت های هنرجویی علاوه بر ارتقای حس نوازندگی ،تسلط و حس اعتماد به نفس در هنر جویان نقش بسزایی در ترویج حس موسیقایی در جامعه و خانواده ها دارد، آموزشگاه موسیقی الهام برآن است تا با برگزاری دوره ای و مداوم این کنسرت ها به پویایی هرچه بیشتر هنرجویان و کوشش آنها در جهت پیشرفت روز افزون کمک کند.