چگونه تشخیص دهم کدام ساز موسیقی برای من بهتر است؟

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

برای شروع موسیقی ،انتخای ساز بسیار مهم است.این انتخاب نه تنها ادامه مسیر هنری شما را مشخص می کند، بلکه می تواند شما را از ادامه راه نیز منصرف کند.چرا میگوییم منصرف کند؟ زیرا ممکن است با معیارهای غلط ساز نامناسبی را انتخاب کنید و در نتیجه از ادامه راه آموزش و یادگیری خود منصرف شوید.اما راه حل درست برای انتخاب یک ساز چیست؟ در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام  روش انتخاب ساز موسیقی به صورت صحیح را بخوانید.

چگونه می توانم تشخیص دهم کدام ساز موسیقی برای من بهترین است؟

برای پاسخ به این سوال، چندین راه وجود دارد.اما اگر تا به حال با سازی برخورد نداشته اید، بهترین کار در قدم اول این است که شما ساز را به طور فیزیکی امتحان کنید.زیرا سازهای بسیار زیادی وجود دارد که می تواند شما را در انتخاب و خرید مردد نماید.

اگر تماس با ساز احساس خوبی در دست شما ایجاد کرد و همچنین انتظارات شما را برای کیفیت بدنه ، سهولت نواختن ، دوام ، قابلیت ترمیم برآورده کند، این ساز می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

اما این تمام راه نیست و نباید فقط به این موضوع تکیه کنید. اگر شما یک مبتدی هستید و هنوز مفهوم روشنی از چگونگی خرید ساز ندارید و یا تکنیک کافی برای نواختن ساز را ندارید ،بهتر است با یک معلم و یا متخصص صحبت کنبد و برای انتخاب ساز از او کمک بخواهید.معلم می تواند هنگام خرید ساز را از نظر مسائل فنی بررسی کند و در طیف وسیعی با آن بنوازد.

چگونه می توانم تشخیص دهم کدام ساز موسیقی برای من بهترین است؟

مشاوره رایگان آموزشگاه موسیقی الهام

شما به عنوان یک فرد علاقمند به موسیقی، می توانید از مشاوره رایگان آموزشگاه موسیقی الهام نیز استفاده نمایید.در این مشاوره به سوالات شما در زمینه موسیقی و انتخاب ساز پاسخ داده می شود و شما می توانید با شناخت صحیح تری از ساز و علاقه خودتان مسیر هنری خود را انتخاب نمایید.

همچنین می توانید با اساتید ساز مورد نظر خود آشنا شوید و با انگیزه و علاقه بیشتری این راه را شروع نمایید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.