نشست و هم اندیشی سالانه اساتید الهام در خانه کارمان

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

صمیمیّت و همدلی بین افراد در محل کار موجب افزایش بهره‌وری و کیفیّت کار می شود. آموزشگاه موسیقی الهام نیز به منظور بالا بردن کیفیت آموزش و شاداب کردن فضای آموزشگاه با تشکیل گردهمایی سالانه و صمیمانه اساتید، به بهبود هرچه بیشتر مسیر آموزشی هنرجویان در این آموزشگاه کمک می نماید. در همین راستا نشست و هم اندیشی سالانه اساتید آموزشگاه موسیقی الهام بار دیگر در خانه کارمان برگزار شد.

نشست و هم اندیشی سالانه اساتید الهام در خانه کارمان 

هر ساله اساتید آموزشگاه موسیقی الهام در نشستی صمیمی و دوستانه، گرد هم جمع می شوند تا دست آوردهای سالی که گذشت را مورد بررسی قرار داده و با هم فکری و تعامل، اهداف سال پیش رو را مشخص نموده و بشناسند.

این دورهمی امسال نیز به تاریخ ۱۰ اسفند سال ۱۴۰۰ در خانه کارمان برگزار شد.

نشست و هم اندیشی سالانه اساتید الهام در خانه کارمان برگزار شد

در این نشست خانم نسیم دارا، مدیریت محترم آموزشگاه موسیقی الهام با اساتید صحبت نمود و از همدلی و همراهی اساتید در پیشبرد اهداف آموزشگاه در سالی که گذشت تشکر و قدردانی کرد.

آموزشگاه موسیقی الهام در سال ۱۳۸۴ و  تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود. این آموزشگاه به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش موسیقی در شرق تهران ،همواه از اساتیدی بهره می‌جوید که علاوه بر قدرت نوازندگی و چیره‌دستی، علاقه عاشقانه به یاد دادن و به اشتراک گذاشتن آن‌چه می‌دانند، داشته باشند و با شناخت اهداف رو به جلو آموزشگاه در بالا بردن سطح کیفیت آموزش همکاری نمایند.

نشست و هم اندیشی سالانه اساتید الهام در خانه کارمان برگزار شد

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.