هدیه کبیری مدرس موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

هدیه کبیری از اساتید آموزشگاه موسیقی الهام می باشد که به عنوان مدرس موسیقی کودک با این آموزشگاه همکاری می نماید. در ادامه با هدیه کبیری، مدرس دوره موسیقی کودک بیشتر آشنا شوید.

موسیقی کودک

آموزش موسیقی به کودکان با بزرگسالان تفاوت دارد و برای یادگیری بهتر کودکان با موسیقی، روش متفاوتی ابداع شده است.

اگرچه روش های مورد استفاده متفاوت است اما آنچه که حائز اهمیت می باشد ، نحوه تدریس و برخورد اساتید موسیقی کودک با هنرجویان کودک می باشد زیرا در موسیقی کودک علاوه بر یادگیری موسیقی، ایجاد علاقه و انگیزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

آموزشگاه موسیقی الهام با واقف بودن به این نکته، همیشه در راستای گزینش و بهرمندی از اساتید با تجربه و توانمند پیشگام بوده است.

دوره موسیقی کودک

هدیه کبیری مدرس موسیقی کودک

الهام کبیری نوازندگی پیانو را از ۱۳۷۶ و تحت نظر اساتیدی چون حسن زندباف و چیستا قریب آغازنمود . در سال ۱۳۸۴ مدرک کارشناسی خود را در رشته نوازندگی ساز ایرانی(سنتور) از دانشگاه سوره دریافت نمود.سپس دوره سلفژ و هارمونی را نزد وارطان ساهاکیان به پایان رساند.

همچنین هدیه کبیری ،از سال ۱۳۸۹ در کلاس های آواز کلاسیک مهدی شمس نیکنام و مونا منوچهری حضور داشته است.

فعالیت های هنری هدیه کبیری

از جمله دیگر فعالیت های وی شرکت در مستر کلاس آواز هاسمیک کاراپتیان و Evelin Schorkhuber، شرکت درکلاس های فلوت ریکوردر مهرداد تیموری و فرهود بیگلربیگی می باشد.

هدیه کبیری دوره مربیگری موسیقی کودک خود را نیز به پایان رسانده است و در کارگاه‌های موسیقی کودک با نگرش ارف شولورک گروه آدمک حضور داشته است.

هدیه کبیری همکاری با گروه کر صدا و سیما و تالار وحدت، گروه کر فرآهنگ به رهبری مهدی شمس نیکنام ،ارکستر مجلسی شرق به رهبری مهرداد تیموری( گروه کر)،مربیگری موسیقی کودک و گروه کر کودکان و نوجوانان از سال ۹۰ و در آموزشگاه های متعدد را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.