نغمه آزاد فلاح، مدرس پیانو

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

پیانو از جمله سازهایی است که علاقمندان بسیار زیادی دارد. فراگیری این ساز در ابتدا سخت به نظر می آید، اما آنچه که در آموزش این ساز اهمیت دارد، نحوه تدریس آن می باشد.از آنجا که رسالت آموزشگاه موسیقی الهام ، به کارگیری روش های نوین در امر آموزش است، اساتید همراه با این آموزشگاه نیز در تدریس بسیار توانمند بوده و مسیر آموزش را لذت بخش می نمایند. اگر به ساز پیانو علاقه دارید، در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با استاد نغمه فلاح، مدرس پیانو این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

پیانو

ساز پیانو، سازی کلیددار می باشد که به کلیدهای آن کلاویه‌ گفته می شود. این ساز دارای انواع مختلفی است که برای شروع باید با این مدل ها آشنایی داشته و پیانوی مورد نظر خود را برای ادامه مسیر یادگیری انتخاب نمایید.در مطالب پیشین انواع پیانو را مورد بررسی قرار داده ایم که  از اینجا می توانید با انواع پیانو آشنا شوید.

بهترین مدرس پیانو

نغمه آزاد فلاح مدرس پیانو

نغمه آزاد فلاح در سال ۱۳۶۹ متولد گردید. فلاح از همان ابتدا مسیر هنری خود را با تحصیل در رشته موسیقی آغاز نمود.

آزاد فلاح فارغ التحصیل رشته موسیقی (گرایش نوازندگی پیانو کلاسیک)  می باشد. وی در این راه و برای یادگیری موسیقی از حضور اساتیدی چون ماتوسیان، آرپیز اسرائیلیان، استاد طاهری و ...بهره برده است.

فعالیت های هنری

نغمه آزاد فلاح ، برگزاری کنسرت های مختلفی از جمله اجرا  در تالار رودکی، فرهنگسرای اشراق و ارسباران را نیز در کارنامه فعالیت های هنری خود به ثبت رسانده است.

تدریس پیانو

نغمه آزاد فلاح به علت علاقه ای که به تدرس داشت، تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود .

وی تاکنون با آموزشگاه‌های متعددی در زمینه تدریس ساز پیانو همکاری داشته است. نغمه آزاد فلاح اکنون به عنوان مدرس ساز پیانو با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.