نسترن نفریه، مدرس پیانو

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

پیانو یک ابزار موسیقی صوتی (آکوستیک) است . یادگیری نواختن پیانو چیزی است که می تواند سراسر زندگی را برای شما جذاب کند. مردم نواختن پیانو را تا سن ۹۰ سالگی به خوبی ادامه می دهند.نکته مهم تر این است که هر چه بیشتر بنوازید، بیشتر فرا می گیرید و درنهایت بیشتر از آن لذت خواهید برد.اگر به فراگیری پیانو علاقه دارید علاوه بر علاقه و پشتکار نیازمند یک استاد توانمند نیز خواهید بود.نحوه تدریس به شما در ادامه مسیر یادگیری و افزایش علاقه تا نبه این ساز بسیار کمک می کند، پس در انتخاب آموزشگاه و اساتید خود دقت نمایید.

بیوگرافی نسترن نفریه  مدرس پیانو

نسترن نفریه در سال ۱۳۶۲ متولد شد .نفریه به علت علاقه ای که به موسیقی داشت تحصیل خود را  در زمنیه موسیقی  ادامه داد .وی دارای مدرک کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر می باشد.

پیانو، ساز تخصصی

نسترن نفریه در مسیر هنری خود ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی انتخاب نمود. در این راستا زیر نظر اساتید مجربی چون دکتر مانی جعفرزاده، استاد صراف، استاد ساهاکیان، استاد پناهی فراگرفتن ساز پیانو و نواختن آن را ادامه داد.

بیوگرافی نسترن نفریه  مدرس پیانو

تدریس پیانو

نسرین نفریه پس از فراگیری پیانو به تدریس علاقه مند شد و تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود و هم اکنون به عنوان مدرس پیانو با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

فعالیت های هنری

وی در مسیر هنری خود به انجام فعالیت های هنری بسیاری پرداخته است .از فعالیت های او می توان به شرکت در کنسرت های متعدد اشاره نمود.نفریه در کنسرت‌های گروه‌های کرال کلاسیک و فرهنگسرای بهمن، رسیتال‌های دانشگاه هنر و گروه‌های مختلف پاپ حضور داشته است.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.