مینا آقارضایی مدرس ویولن

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

در میان ادوات موسیقی سازهای زهی و آرشه ای به دلیل تولید صدای لطیف، گرم و دلنواز بسیار محبوب هستند. ویولن از انواع سازهای زهی و آرشه ای بسیار قدیمی است که صدایی بی نظیر و زیبا تولید می کند. ویولن ساز زهی آرشه ای است که نقش آن چه در ارکستر بزرگ چه به طور جمعی و انفرادی بسیار پر اهمیت است که آن را شاه سازها می نامند. ویولن، معمولا برای موسیقی کلاسیک غربی و موسیقی جاز استفاده می شود. بسیاری از افراد این ساز را به علت نحوه نواختن و صدای زیبای آن دوست دارند. اگر شما هم به این ساز علاقه دارید در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با مینا آقارضایی مدرس ویولن این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

مینا آقارضایی مدرس ویولن

مینا آقارضایی در سال ۱۳۶۵ متولد گردید. آقارضایی به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت، موسیقی را در سال ۱۳۸۰ و با ساز ویولن، تحت آموزش استاد ارسلان کامکار شروع نمود.

 سپس در سال ۱۳۸۳ در رشته کارشناسی نوازندگی ویولن دانشکده ی هنرهای زیبا به تحصیل پرداخت. پس از آن در  سال ۹۴  و در رشته نوازندگی  ویولا، مقطع کارشناسی ارشد خود را در دانشکده هنر آغاز نمود.

آقا رضایی، در کلاس های اساتیدی همچون: دکتر آذین موحد، دکترستاره بهشتی، ابراهیم لطفی، علیرضا مشایخی، شاهین فرهت، کیاوش صاحب نسق، علی رادمان، پیام گرایلی، ایمان فخر نیز حضور داشته است.

همچنین، دوره های مستر کلاس های Katherine Murdock و Matthias Buchholz را به پایان رسانده است.

مدرس ویولن

فعالیت هنری

 مینا آقا رضایی سابقه نوازندگی نیز دارد. وی  فعالیت در ارکسترهای  نیلپر، آیسو، کروما، اینتر ارکستر، موسیقی نو و آنسامبل قنبری مهر را در کارنامه هنری خود دارد.

تدریس

مینا آقارضایی به دلیل علاقه ای که به تدریس داشت، تدریس ساز تخصصی خود یعنی ویولن را انتخاب نمود و هم اکنون به عنوان مدرس این ساز با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.