مهسا کریمی، مدرس گیتار پاپ و کلاسیک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ساز گیتار دارای زیر مجموعه هایی می باشد که شامل گستار پاپ، گیتار کلاسیک ، گیتار فلامنکو ، گیتار آکوستیک ، گیتار آویشن، گیتار برقی و ... می باشد. گیتار پاپ و گیتار کلاسیک در میان این سازها و در بین هنرجویان موسیقی از محبوبیت بیشتری برخوردار است.اگر شما هم به این ساز علاقمند هستید و میخواهید آموزش و نواختن آن را یاد بگیرید باید در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با مهسا کریمی مدرس گیتار پاپ و کلاسیک این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک، سازی در ردهٔ سازهای زهی زخمه‌ای، که خود بخشی از خانوادهٔ سازهای زهی است، قرار می‌گیرد. گیتار کلاسیک همچون پیانو، به نوازنده امکان اجرای اثرهایی با بافت کنترپوانتیک با ملودیهای پیچیده و همچنین اثرهایی با بافت هارمونیک با توانایی اجرای چندین نت در یک زمان را می‌دهد. به همین دلیل این ساز، به عنوان سازی تک نواز شناخته شده‌است. گیتار کلاسیک به شکل استاندارد دارای شش سیم (سه سیم نایلونی برای نت‌های زیر و سه سیم فنری برای نت‌های باس) می‌باشد.

گیتار پاپ

آموزش گیتار پاپ در اصل مهارت های آکورد گیری و ریتم است. همانطور که می دانید پاپ یعنی عامه پسند به طوری که عموم مردم از آن لذت می برند. یادگیری مهارت های آکورد گیری و دانستن ریتم به شما کمک می کند زودتر به هدف نواختن آهنگ های پاپ برسید، چیزی که بیشتر در آموزش گیتار پاپ در کنار سایر آموزش ها تدریس میشود.

مهسا کریمی مدرس گیتار پاپ و کلاسیک

مهسا کریمی موسیقی را از سال ۱۳۹۱ و با ساز گیتار کلاسیک آغاز نمود. به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت مسیر هنری خود را با ورود به دانشگاه هنر تهران در مقطع کارشناسی رشته نوازندگی ساز جهانی، ساز گیتار و در سال ۱۳۹۷ ادامه داد.

مهسا کریمی، گیتار کلاسیک را زیر نظر اساتیدی چون اشکان عقبایی، فرزین طهرانیان آموخت.

پس از آن فراگیری سلفژ را با اساتیدی چون فرشاد شیخی، مهدی قاسمی، حسین محمدی به پایان رسانید. همچنین در ادامه این مسیر، علوم موسیقی را نزد اساتیدی چون محمدرضا تفضلی، امیرحسین رمضانی، علی احمدی فر، حمید عسکری فراگرفت.

گیتار

تدریس

مهسا کریمی فعالیت خود را در زمینه تدریس و به صورت خصوصی از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده است. از جمله فعالیت های آموزشی وی می توان به تدریس تئوری و هارمونی و گیتار کلاسیک و پاپ اشاره نمود. کریمی اکنون به عنوان مدرس گیتار پاپ و کلاسیک با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.