مهسا سلوک ساران مدرس آواز پاپ و کلاسیک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

همانطور که در موسیقی سبک های متعددی وجود دارد ، در آواز نیز می توان به سبک های متفاوتی اشاره نمود. آواز سنتی، آواز پاپ و آواز کلاسیک از مهم ترین دسته بندی های آواز به شمار می آیند. اگر شما هم به خوانندگی و آواز علاقمند هستید در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با مهسا سلوک ساران مدرس آواز پاپ و کلاسیک این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

آواز پاپ و آواز کلاسیک

همانطور که می دانیدف پاپ دسته‌بندی کلی برای انواع مختلفی از موسیقی به شمار می‌رود که ویژگی بارز همه‌ی آنها عامه‌پسند بودن است. در آواز پاپ نیز خواندن در سبک پاپ مورد نظر می باشد، اما در آواز کلاسیک روی صدا سازی و سلفژ بسیار تاکید می شود و در حقیقت هنگامی که هنرجو به سلفژ مسلط باشد می تواند درست و کاملا اصولی و تکنیکی بخواند.

مهسا سلوک ساران مدرس آواز پاپ و کلاسیک

مهسا سلوک ساران در سال ۱۳۶۸ متولد شد. موسیقی را از سنین کودکی و با کلاس های ارف شروع کرد.

وی سلفژ و تئوری موسیقی را زیر نظر اساتیدی چون بصیر فقیه نصیری، بابک میلانی و آرش گران فراگرفت. پس از آن آواز کلاسیک را با تعلیم اساتیدی چون آزاده رضایی و هاسمیک کاراپتیان آموخت. سلوک ساران همچنین در مستر کلاس های خانم اولین شورکبر از اتریش شرکت کرده است. وی دوره های پداگوژی آواز ( تدریس آواز) خانم هاسمیک کاراپتیان و آقای محمد سلمان و دوره های کر و رهبری خانم انزلی را گذرانده است.

مهسا سلوک ساران مدرس آواز پاپ و کلاسیک

فعالیت هنری

از فعالیت های اجرایی ایشان می توان به عضویت در گروه های کر متعدد به رهبری آرش فلاحی، آرش گوران، بردیا کیارس، میلاد امرانلو و سحر انزلی و به روی صحنه رفتن برای رکوئیم موتزارت، کامینابورانا، موزیکال بینوایان و رسیتال های آواز متعدد اشاره نمود.

تدریس

مهسا سلوک ساران در مسیر هنری خود تدریس آواز را نیز آغاز نمود و هم اکنون به عنوان مدرس آواز پاپ و کلاسیک با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.