مهرسا اصغریان مدرس ویولن

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

یکی از مهم ترین بخش های شروع آموزش موسیقی و هر آموزش دیگری ، انتخاب مدرس خوب می باشد. یک مدرس خوب می تواند علاوه بر تدریس اصولی و دقیق، انگیزه و علاقه را در هنرجو افزایش دهد .ویولن نیز یکی از سازهایی است که باید به درستی تدریس شود تا هنرجو بتواند در آن به جایگاه مناسبی دست یابد، به همین دلیل آموزشگاه موسیقی الهام در انتخاب مدرسین خود توجه بسیاری دارد.اگر شما هم به یادگیری ویولن علاقه دارید و میخواهید فراگیری این ساز محبوب را آغاز نمایید، در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با مهرسا اصغریان مدرس ویولن آموزشگاه موسیقی الهام بیشتر آشنا شوید.

مهرسا اصغریان مدرس ویولن

مهرسا اصغریان از سال ۱۳۸۰ موسیقی را با ساز تمبک و نزد استاد امامی  آغاز کرد.

وی در ۱۶ سالگی ساز ویولن را نزد استاد بهروزی آغاز نمود و پس از گذراندن دوره ای نزد ایشان برای ادامه مسیر هنریش به تهران آمد و نزد استاد سیاوش ظهیرالدینی و استاد مرجان قنبری مهر راهش را ادامه داد.

 مهرسا اصغریان در کنار ویولن تئوری موسیقی و سلفژ را نزد استاد علیجانی گذراند. پس از آن آواز کلاسیک را دنبال کرد و نزد اساتیدی چون آقای فرزین عابدینی ،خانم شاکه آغامال و آقای اردلان جباری  آموزش دید.

فعالیت های هنری

از دیگر فعالیت های هنری مهرسا اصغریان همکاری با ارکستر نو، ارکستر کروما، ارکستر شرق، آنسامبل سازی و آوازی همگام و شرکت در مستر کلاس پرفسور ژاسمن مارتورل است.

مهرسا اصغریان مدرس ویولن

تدریس ویولن

همچنین مهرسا اصغریان، به دلیل علاقه به تدریس، به خصوص تدریس به کودکان، در کارگاه آدمک، کارگاه  تربیت مربی موسیقی کودک با نگرش اُرف‌-شول‌وِرک  و آموزش نوازندگی ویولن  با متد سوزوکی را زیر نظر دکتر ستاره بهشتی در کارگاه تربیت مربی سوزوکی فرا گرفته است.

وی هم اکنون به عنوان مدرس ویولن با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.