درخواست تعیین وقت مشاوره رایگان آموزشگاه موسیقی الهام

برای آشنایی بیشتر با اساتید، سبک‌های آموزشی و سازها، می‌توانید با تعیین وقت قبلی از یک جلسه مشاوره رایگان آموزش موسیقی استفاده کنید. برای درخواست مشاوره رایگان آموزش موسیقی از آموزشگاه الهام کافیست فرمی که در ادامه آمده است را تکمیل نمایید. ما در همان روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت!

درخواست مشاوره رایگان آموزش موسیقی

چرا مشاوره می تواند مفید باشد؟ گاهی افراد کارها را تا انتها انجام نمی دهند و یا ترس شروع یک کار را دارند، این اتفاق به دلیل عدم اشراف کامل بر موضوع می باشد.اگر شما با چالش های مسیر پیش روی خود آشنا نباشید و یا استعداد خود را در آن زمینه نسنجیده باشید، ممکن است شروع سختی را تجربه نموده و یا در نیمه راه بایستید. به همین دلیل آموزشگاه موسیقی الهام برای بالا بردن بازدهی آموزش و انتخاب راه درست با توجه به علاقه و استعداد هنرجو، خدماتی مانند مشاوره و گفتگوی مستقیم با اساتید را فراهم نموده است. برای رعایت حقوق مراجعین، جلسات مشاوره فقط با هماهنگی قبلی از طریق این فرم، تلفن و یا مراجعه حضوری به آموزشگاه امکان پذیر است، لطفاً از درخواست مشاوره بدون تعیین وقت قبلی خودداری فرمایید.

ویژگی و خدمات مشاوره

  • مدت زمان جلسات مشاوره برای هر فرد ۱۰ دقیقه می‌باشد.
  • این جلسات به طور کاملا رایگان برگزار می شوند و برای شرکت در این جلسات، ثبت نام و یا پرداخت هزینه لازم نیست.
  • این جلسات با توجه به نظر هنرجو در مورد استاد و رشته مورد نظر، بین استاد و هنرجو برگزار می‌شود تا به تمامی پرسش های موجود پاسخ داده شود.
  • پیشنهاد می‌کنیم برای بهره‌ بردن بیشتر از این جلسه، سؤالات خود را حاضر نموده و خود را برای مشاوره آماده فرمایید.

تکمیل فرم

پس از ثبت موفقیت آمیز این فرم، ما با شما تماس تلفنی گرفته، ضمن پاسخ به سؤالات‌تان در مورد رشته‌ها و کلاس‌ها، وقتی را برای دیدار شما از کلاس مورد نظرتان هماهنگ می‌کنیم.