مسعود زاهدی‌ پور مدرس تار و سه‌تار

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

تار و سه تار از سازهای سنتی و محبوب ایرانی است.  خیلی از افراد شباهت و تفاوت تار و سه تار را نمی دانند. بسیاری نیز سبک موسیقی این دو را یکسان فرض می کنند. اما تار و سه تار دارای تفاوت ها و شباهت هایی هستند و تا حد زیادی از هم قابل تفکیک هستند. برای انتخاب صحیح بین این دو ساز باید فاکتورهایی نظیر علاقه، توانایی و ... را در نظر بگیرید که در این راه اساتید می توانند به شما کمک کنند.استاد مسعود زاهدی پور مدرس ساز تار و سه تار در آموزشگاه موسیقی الهام یکی از بهترین اساتید ساز تار و سه تار می باشد.در ادامه این مطلب با استاد زاهدی پور بیشتر آشنا شوید.

مسعود زاهدی‌ پور مدرس تار و سه‌تار

مسعود زاهدی‌ پور در سال ۱۳۵۸ و در تهران متولد گردید.

وی  دانش آموخته مقطع دکترای تخصصی (Ph.D) مدیریت آموزشی است و دوره های آهنگسازی و ارکستراسیون را در کلاس های آزاد هنری دانشگاه هنر گذرانده است.

زاهدی پور موسیقی را با یادگیری تنبور آغاز نمود، سپس به فراگیری تار و سه تار پرداخت. پس از طی این دوره ها به کلاس درس استاد هوشنگ ظریف راه یافت و در مکتب این استاد بزرگ ردیف موسیقی ایرانی و دوره عالی را فرا گرفت.

او برای آشنایی با مکاتب تارنوازی به کلاس استاد بهروز همتی رفت و پس از آن برای فراگیری تکنیک های نوین تارنوازی و شیوه این استاد بزرگ، نواختن تار و سه تار را در محضر استاد کیوان ساکت ادامه داد.

آموزش تار و سه تار

بیش از هفده سال سابقه تدریس

زاهدی پور دارای بیش از هفده سال سابقه تدریس در زمینه سازهای تار و سه تار در معتبرترین آموزشگاه های شهر تهران می باشد.

فعالیت های هنری

 کنسرت های متعدد و همکاری با گروهها و ارکسترهای مختلف به عنوان نوازنده، سولیست، آهنگساز و تنظیم کننده؛ ارکستر آوای ماندگار(عضو هیأت مؤسس)، ارکستر آکادمیک تهران، ارکستر استاد مسعود حسنخانی(تنظیم کننده و آهنگساز) ، ارکستر سازهای ایرانی میرآترا، گروه حزان، ارکستر شهنواز و ... از فعالبت های هنری وی می باشد که در کارنامه هنری استاد زاهدی پور به ثبت رسیده است.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.