محمدرضا نامجو مدرس ویولن

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ساز ویولن از جمله سازهایی است که در اذهان افراد به سازی سخت شهرت دارد و عموما آموزش آن را دشوار میدانند. اما در واقع در مسیر هر آموزشی نحوه تدریس در کنار علاقه و پشتکار میزان موفقیت را مشخص می نماید.اگر شما هم به ساز ویولن علاقه دارید و در انتخاب این ساز دچار تردید هستید، کافی است با انتخاب یک مدرس مجرب آموزش خود را شروع نمایید تا علاوه بر یادگیری از این مسیر لذت ببرید. در ادامه این مطلب با محمدرضا نامجو مدرس ویولن آموزشگاه موسیقی الهام آشنا شوید.

محمدرضا نامجو مدرس ویولن

محمدرضا نامجو از همان ابتدا و به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت، رشته تحصیلی خود را در زمینه موسیقی آغاز نمود. وی  لیسانس خود را در رشته نوازندگی ویولن و از دانشگاه تهران دریافت کرده است و هم اکنون عضو ارکستر ملی ایران می‌باشد.

نامجو ساز ویولن را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب نمود و این ساز را  زیر نظر اساتید مجربی چون امیدحسینی، مازیارظهیرالدینی، گلریز زربخش، ایمان فخر و ستاره بهشتی فرا گرفت .

وی همچنین دروس نظری موسیقی را با اساتیدی چون حسین خسرویان، یاسمن کیمیاوی، امین هنرمند، چنگیز شاولوخاشویلی، سارا اباذری ، ساسان محبی، آذین موحد، خسرو مولانا، آرمان نوروزی و مهرداد پاکباز به پایان رسانده است.

فعالیت هنری محمدرضا نامجو

 محمدرضا نامجو دارای رتبه سوم نوازندگی ویولن در دوازدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان می باشد.

نامجو همچنین رتبه اول نوازندگی ویولن را در چهارمین دوره جشنواره موسیقی آوای کویر  کسب نموده است.

 از دیگر فعالیت های هنری او می توان به حضور هرساله در جشنواره فجر از سال ۱۳۹۵ ، همکاری با ارکستر صدا و سیما ،همکاری با ارکستر وزارت ارشاد ،همکاری با ارکستر خانه هنرمندان ،همکاری با ارکستر عصر جدید و همکاری با ارکستر کامراتا اشاره نمود.

تدریس ساز ویولن

تدریس ویولن

محمدرضا نامجو، اکنون به عنوان مدرس ساز ویولن با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.