ماهر پورعبیات مدرس گیتار پاپ،کلاسیک و الکتریک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

همانطور که می دانید، در معرفی انواع گیتار در حالت کلی، گیتارها به دو دسته‌ی آکوستیک و الکتریک تقسیم می‌شوند، که هر کدام از انها خود دسته های گوناگون و ویژگی های مختلفی دارند. هر کدام از این سازها دارای صدا و ویژگی منحصر به فردی می باشند که هنرجو با توجه به علاقه شخصی یکی از این سازها و یا چند نوع را برای نواختن انتخاب می نماید. اگر شما هم به این ساز محبوب و پر طرفدارعلاقه دارید و می خواهید نواختن این ساز را آغاز نمایید ، در ادامه این مطلب شما را با ماهر پورعبیات مدرس گیتار پاپ، کلاسیک و الکتریک آموزشگاه موسیقی الهام آشنا نموده ایم. لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ماهر پورعبیات مدرس گیتار پاپ، کلاسیک و الکتریک

ماهر پورعبیات

ماهر پورعبیات در سال  ۱۳۷۲ و در شهر اهواز متولد گردید . علاقه پور عبیات به موسیقی از کودکی آغاز شد و به همین دلیل از همان دوران تعلیم موسیقی را آغاز نمود. وی او از سن ۱۳ سالگی وارد عرصه موسیقی شد و  شروع به فراگیری موسیقی نمود .

همچنین در ادامه این مسیر هنری، رشته تحصیلی خود را در دانشگاه موسیقی انتخاب نمود و کارشناسی موسیقی خود را از دانشگاه هنر و معماری تهران دریافت کرد .

 ماهر پورعبیات، در راه فراگیری موسیقی خود از محضر اساتید مجربی همچون علیرضا تفقدی ، فرزاد فخرالدینی ، کامران پنبه اییان ، فرزین طهرانیان ، وارطان ساهاکیان ، فرشاد شیخی ، دکتر محمد سریر ، دکتر حسن ریاحی و اساتید دیگر بهره برده است.

پورعبیات موفق به دریافت مقام دوم جشنواره ی موسیقی جوان در سال ۱۳۹۴ شده است.

تدریس ماهر پورعبیات

ماهر پورعبیات به دلیل علاق اش در زمینه تدریس، تدریس موسیقی را نیز در زمینه گیتار پاپ و گیتار کلاسیک را نیز انجام میدهد و هم اکنون در حال همکاری با آموزشگاه موسیقی الهام می باشد.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.