فریبا شریف مدرس ویولن

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

همانطور که در مطالب پیشین گفته شده است، ویولن یک ساز زهی و آرشه‌ای است. این ساز کوچک‌ترین عضو سازهای زهی-آرشه‌ای است. اصالت این ساز به کشور ایتالیا بر می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است. برای نواختن روی شانهٔ چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده است، نواخته می‌شود. آموزش ساز ویولن را میتوان از سنین پایین شروع نمود، اما باید با متدهای صحیح و متناسب آموزش داده شود.در ادامه این مطلب از آموزشگاه موسیقی الهام با فریبا شریف یکی از مدرسین ویولن این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

فریبا شریف مدرس ویولن

فریبا شریف متولد سال ۱۳۶۹ می باشد . وی فراگیری نوازندگی را از سن هشت سالگی آغاز نموده و نوازندگی ویولن کلاسیک را نزد اساتیدی چون سیاوش ظهیرالدینی و دکتر ستاره بهشتی  آموخته است.

 شریف در ادامه مسیر هنری خود به فراگیری تئوری موسیقی ، سلفژ ، فرم و هارمونی نزد اساتیدی مانند سعید علیجانی  و حسین قنبری پرداخته است.

همچنین بدلیل علاقه وافری که به هنر و آفرینش هنری داشت، تحصیلات آکادمیک خود را در رشته مهندسی معماری به انجام رسانده و به گفته خود از ارتباط و تاثیرگذاری متقابل موسیقی و معماری بهره برده است.

فریبا شریف، در راستای افزایش دانش موسیقیایی خود از سال ۱۳۹۵ فراگیری  نوازندگی پیانو کلاسیک و مدرن را نزد استاد رزیتا شاکر آغاز نموده است.

فعالیت هنری

وی سابقه نوازندگی ویولن در گروه هایی از جمله ارکستر موسیقی شرق ، ارکستر موسیقی نو  ، ارکستر موسیقی کروما و ... را در کارنامه هنری خود دارد .

آموزش ویولن کودک

تدریس ویولن

فریبا شریف، در راستای علاقه شخصی خود به آموزش کودک ،  دوره آموزش نوازندگی ویولن با متد سوزوکی را نزد دکتر ستاره بهشتی گذرانده و در حال حاضر در کنار فعالیت نوازندگی  ، به تدریس نوازندگی ویولن کلاسیک به کودکان (از سه سال) مشغول می باشد.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.