علیرضا فیروزیان، مدرس موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

عـلـیـرضـا فـیـروزیـان مربی موسیقی کودک با ساز تخصصی فلوت در آموزشگاه موسیقی الهام می باشد.در ادامه این مطلب با استاد فیروزیان و فعالیت های هنری وی بیشتر آشنا شوید.

آموزش موسیقی کودک

شروع موسیقی از سنین پایین بهترین تاثیر را در یادگیری و پرورش استعداد کودکان دارد. کودکان در سنین پایین در شکل گیری شخصیت و کسب مهارت انعطاف پذیری دارند و باید کودکان را از ابتدا در معرض موسیقی قرار داد و آن ها را وارد دنیای موسیقی کرد.

روش های متنوعی در تدریس موسیقی وجود دارد که توسط اساتید مختلف استفاده می شوند. بعضی از بهترین شیوه های آموزش موسیقی کودکان، ایجاد کنجکاوی ذاتی کودک هستند و به کودکان آموزش داده می شود تا به بهترین نحو یاد بگیرند، همانگونه که کودک زبان مادری خود را یاد می گیرد.
این روش ها برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته اند، و موفقیت این روش ها تا حد زیادی ثابت شده است.
یکی از مواردی که در همه این روش ها مشترک است این است که آنها به کودکان آموزش می دهند تا فقط شنونده نباشند بلکه کودکان را تشویق می کنند تا مشارکت فعال در موسیقی داشته باشند و خلاقیت خود را در موسیقی و نوازندگی بروز دهند. این روش ها توسط معلمان موسیقی در سراسر مدارس جهان استفاده می شود.

علیرضا فیروزیان

در آموزشگاه موسیقی الهام نیز، با بهترین و جدیدترین متد، موسیقی کودک تدریس می شود تادر انتهای هر دوره علاقه و توانمدی کودک در زمینه یادگیری موسیقی افرایش یابد.

علیرضا فیروزیان، مدرس موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی الهام

استاد فیروزیان که در آموزشگاه موسیقی الهام، موسیقی کودک و فلوت را به صورت تخصصی تدریس می نماید، دوره مربیگری ارف را نزد استاد مسعود نظر گذرانده است. استاد فیروزیان علاوه بر ساز تخصصی خود با سازهای کیبورد و سنتور نیز آشنایی دارد. فلوت را نزد استادانی چون آرش تیموریان و آرمین قیطاسی فراگرفت و سنتور را نزد استاد آرتین سبحانی آموزش دید.پس از آن کیبورد را نزد استاد روح‌الفدا آموخت.

وی از سال ۱۳۸۶ در آموزشگاه ارف و از ۱۳۸۹ در آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان مربی موسیقی کودک مشغول به تدریس ارف می‌باشد.

استاد فیروزیان دوره موسیقی درمانی را نزد استاد هاتف دوستدار گذرانده است و پس از آن دوره‌ی آهنگ‌سازی و هارمونی را نزد استاد امیر معینی به پاسان رسانده است. او از ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸ مربی موسیقی معلولین انجمن خورشید بوده است. همچنین اجرای برنامه‌هایی در پارک ملت و فرهنگسرای اندیشه در سال ۱۳۸۷ ، پارک گفتگو در سال ۱۳۸۸ در کارناه هنری خود دارد .

در سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ نیز با انجمن برنا همکاری داشته است.

از دیگر فعالیت های استاد فیروزیان می توان به  کار با کودکان استثنائی در انجمن حمایت از معلولین ذهنی با نظارت استاد هاتف دوستدار، نوازندگی فلوت کلیدار در ارکستر ارف در تالار وحدت و به رهبری مسعود نظر ، نوازنده‌گی فلوت کلیددار در ارکستر چنگ به سرپرستی استاد علی برلیانی و رهبری یاشار شادپور ،اشاره نمود.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

8 thoughts on “علیرضا فیروزیان، مدرس موسیقی کودک

  1. کاملا مسلط و خبره در آموزش هستند و با صبر و حوصله آموزش می‌دهند دختر من با افتخار موسیقی کودکش رو در حضور استاد فیروزیان گذراند و هر بار که خسته و‌ناامید می‌شد با مشاوره های خوب استاد با انرژی بیشتر به تمرین برمیگشت

  2. جناب فیروزان درابتدا یک متخصص حرفه ای روانشناس کودک و سپس استاد موسیقی در حوزه کودکان میباشند.
    بدور از هرگونه حاشیه ایشان یکی از نمونه ترین اساتید موسیقی کودک در کشور و چه بسا فراتر از این مرز و بوم هستند.
    آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای ایشان دارم.

  3. بسیار استاد عالی و صبوری هستند و روش تدریسشون کاملا بچه ها رو جذب می‌کرد و دوست داشتند …پسرم چندین سال پیش دوره موسیقی کودک رو با ایشون در آموزشگاه الهام گذراندند و دوست داشتند . در صورتی که دوره دیگری مانند ارگ نیز جهت آموزش توسط ایشون برگزار بشه تمایل دارم پسرم شرکت کنند. با سپاس و آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.