علیرضا شریعتی مدرس پیانو ،سلفژ و تئوری موسیقی

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

آشنایی با سلفژ و تئوری موسیقی به پیشرفت و شناخت دقیق تر مفاهیم موسیقی کمک به سزایی می نماید.سلفژ چارچوبی را برای ملودی ها فرام می کند تا روابطی قابل فهم و شناسایی میان بسامد آوا ها ایجاد می کند و گوش شما را برای شنیدن الگو های ملودیک آموزش می دهد. سلفژ یک سیستم عالی برای یادگیری معماری پشت ساختار موسیقی است و به نوعی طرح بنیادی در اموزش گوش می باشد. علیرضا شریعتی از اساتید توانمند و با تجربه می باشد که در این زمنیه با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.در ادامه این مطلب با علیرضا شریعتی مدرس پیانو ، سلفژ و  تئوری موسیقی بیشتر آشنا شوید.

علیرضا شریعتی مدرس پیانو ، سلفژ و تئوری موسیقی

علیرضا شریعتی در رشته نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه هنر تهران فارغ التحصیل شده است.وی موسیقی را از سال ۷۸ و با نوازندگی سنتورآغاز نمود.

 علیرضا شریعتی در مسیر هنری خود نوازندگی از  اساتیدی چون علی آزاد ، شهره جلالی قاجار ،اقدس پور تراب ، شریف لطفی ،حمیدرضا دیبازر، هوشیار خیام ، مرحوم حامد مهاجر، شهرام توکلی ، میلاد عمرانلو ، محمدرضا تفضلی و بدریکوهی و  میلانی بهره برده است.

فعالیت های هنری

علیرضا شریعتی در فعالیت های هنری بسیاری حضور داشته است. از جمله می توان به برگزاری کنسرت های مختلف در تالار فارابی ، اندیشه حوزه هنری ، فرهنگسرای ارسباران ، ایوان شمس و شرکت در جشنواره های موسیقی فجر ۸۹ و ۹۰ همراه با گروه کر دیسونانس به رهبری آقای مهدی جاور، همکاری با گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو، همکاری با گروه سرنا هارمونیکا به سرپرستی منصور پاک نژاد، ساخت موسیقی برای انیمیشن های متعدد اشاره داشت.

همچنین وی کسب مقام دوم در جشنواره ۸۹ را نیز در کارنامه هنری خود به قبت رسانده است.

تدریس

علیرضا شریعتی در حال حاضر به عنوان مدرس پیانو ، سلفژ و  تئوری موسیقی با آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.