علیرضا امان الهی مدرس گیتار کلاسیک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

گیتار کلاسیک، سازی در ردهٔ سازهای زهی زخمه‌ای، که خود بخشی از خانوادهٔ سازهای زهی است، قرار می‌گیرد.گیتار کلاسیک دارای ویژگی های خاص خود می باشد که طرفداران این ساز به همین علت ها ان را انتخاب می کنند.اگر شما هم به گیتار کلاسیک علاقه دارید و یا می خواهید یادگیری این ساز را شروع نمایید، در این مطلب با علیرضا امان الهی مدرس گیتار کلاسیک آموزشگاه موسیقی الهام بیشتر آشنا شوید.

گیتار کلاسیک

گیتار کلاسیک برای اجرای موسیقی کلاسیک مناسب است که  منظور از موسیقی کلاسیک گستره‌ی وسیعی است که آثار باخ و بتهوون و موتزارت و شوپن را در بر می‌گیرد. موسیقی کلاسیک فقط مربوط به گذشته نیست و در دنیای امروز موسیقیدانان زیادی تحت تاثیر این نوع موسیقی آهنگسازی می‌کنند. اجرای موسیقی کلاسیک بخش مهمی از کار گیتار کلاسیک است.

علیرضا امان الهی مدرس گیتار کلاسیک

علیرضا امان الهی مدرس گیتار کلاسیک

علیرضا امان الهی در سال ۱۳۶۷ و در شهر تهران متولد گردید. امان الهی از همان کودکی به فراگیری موسیقی علاقه نشان داد و به همین علت از سنین پایین فراگیری موسیقی را به صورت جدی آغار نمود .

همانطور که گفته شد علیرضا امان الهی، یادگیری موسیقی را در سن پایین و از سن ۱۵ سالگی با نواختن ساز پیانو آغاز نمود . سپس به نواختن گیتار کلاسیک علاقمند شد و این ساز را نزد اساتیدی چون علی شهرآشوب، افشین ضیائیان و علیرضا تفقدی فراگرفت.

وی تحصیلات آکادمیک خود را نیز در این رشته به پایان برده است و در این رشته تحصیلی امان الهی از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز فارغ التحصیل شده است.

امان الهی ، همچنین در هارمونی، کنترپوان و‌ سلفژ از محضر اساتید شهاب شرفی، وارطان ساهاکیان و فرشاد شیخی بهره برده است.

تدریس

پس از اتمام تحصیل و به دلیل علاقه ای که به تدریس داشت، تدریس ساز تخصصی خود یعنی گیتار کلاسیک را آغاز نمود. امان اللهی هم اکنون به عنوان مدرس گیتار کلاسیک با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.