عطا رستگار مدرس گیتار پاپ و کلاسیک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

گیتار کلاسیک و گیتار پاپ از جمله محبوب ترین سازها برای یادگیری می باشند. این دو ساز عموما میان هنرجویان طرفداران بسیار زیادی دارد، اما آنچه که اهمیت دارد نحوه نواختن صحیح و اصولی آن مانند هر ساز دیگری می باشد. اگر شما هم به یادگیری و نواختن این سازها علاقه دارید، در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با عطا رستگار مدرس گیتار پاپ و کلاسیک این اموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

عطا رستگار مدرس گیتار پاپ و کلاسیک

عطا رستگار در سال ۱۳۷۲ متولد گردید. رستگار  دارای مدرک کارشناسی نوازندگی گیتار کلاسیک و کارشناسی ارشد نوازندگی گیتار کلاسیک از دانشگاه هنر تهران می باشد.

فعالیت های هنری

از فعالیت های هنری وی میتوان به عضویت در خانه موسیقی ، مدیر مسئول آکادمی موسیقی رستگار در شهرستان اراک اشاره نمود.

همچنین عطا رستگار برگزیده مقام اول جشنواره ملی موسیقی جوان سال۱۳۹۹، برگزیده جشنواره ملی موسیقی جوان سال ۱۳۹۸، برگزیده جشنواره ملی موسیقی جوان سال ۱۳۹۶، برگزیده مسابقه کشوری گیتار کلاسیک تهران (مگتان) سال ۹۸، برگزیده مسابقه کشوری نوازنده برتر کنسرواتوار تهران سال ۹۶ بوده و  مقام اول جشنواره موسیقی فجر استان خوزستان سال ۱۳۹۳ را یز کسب نموده است.

از دیگر فعاایت های هنری وی می توان به همکاری با پروژه موسیقی سایت گیتار بای مسترز آمریکا در ضمینه اجرای قطعات فولک ایرانی، داوری دو دوره مسابقه کشوری گیتار انجمن موسیقی شمیرانات و شمال تهران و اجراهای متعدد اشاره نمود.

عطا رستگار مدرس گیتار پاپ و کلاسیک

تدریس

همچنین عطا رستگار در زمینه تدریس نیز فعالیت داشته و دارای کارت صلاحیت تدریس نیز می باشد.

از سوابق تدریس وی می توان به  تدریس گیتار کلاسیک در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما ،تدریس در دانشگاه جامع علمی و کاربردی و تدریس گیتار کلاسیک از سال ۸۹ تا کنون اشاره نمود.

عطا رستگار هم اکنون به عنوان مدرس گیتار پاپ و کلاسیک با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.