طناز اسداللهی مدرس ویولن و ویولا

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ویولن و ویولا دو ساز با ساختار نسبتا مشابه می باشد که علاوه بر تفاوت هایی که در اندازه فیزیکی آن ها وجود دارد، تفاوت های دیگری نیز قابل بیان است.شناخت این تفاوت ها می تواند به انتخاب دقیق تر شما کمک نماید.در مطالب پیشین تفاوت این دو ساز را به خوبی برای شما بیان کرده ایم، در این مطلب می خواهیم شما را با طناز اسداللهی مدرس ویولن و ویولا آموزشگاه موسیقی الهام، آشنا نماییم.

طناز اسداللهی مدرس ویولن و ویولا

اسدالهی فارغ التحصیل هنرستان عالی موسیقی در رشته نوازندگی (ساز ویولن)  میباشد.

طناز اسداللهی مقطع کارشناسی خود را در رشته موسیقی(نوازندگی ساز جهانی) و در دانشگاه عالی موسیقی تهران (ویولا) به پایان رسانیده است.همچنین وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی ساز جهانی(ویولا) از دانشگاه تهران نیز می باشد.

طناز اسداللهی فراگیری موسیقی از سن ٩ سالگی و با ساز ویولن آغاز نمود، و نزد اساتیدی چون دکتر ستاره بهشتی، دکتر آذین موحد، مهربانو توفیق، سروش دهبستی، تقی ضرابی، مازیار ظهیرالدینی، دکتر امین هنرمند، محمدرضا تفضلی، دکتر هومان اسعدی، پیام گرایلی، ایمان فخر، پانیذ فریوسفی، Isabel Villanueva و Christian Heinecke بهره برده است.

طناز اسد اللهی مدرس ویولن و ویولا

فعالیت هنری طناز اسد اللهی

  • از جمله فعالیت های هنری طناز اسد اللهی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • نوازنده ویولا در ارکستر سمفونیک تهران
  • نوازنده ویولا در ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران
  • نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک به رهبری نادر مشایخی
  • ارکستر رودکی به رهبری آرش امینی و نادر عباسی
  • ارکستر کامراتا به رهبری کیوان میرهادی
  • حضور در Performance Art به رهبری امیر کنجانی
  • ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری
  • ارکستر دانشگاه تهران به رهبری سهراب کاشف و ...

همچنین اسداللهی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۶ موسیقی تهران(ویولن و ویولا)،کسب مقام نخست بخش موسیقی در اولین جشنواره آثار و تولیدات مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر (آبان ۹۱) از دیگر فعالیت های وی می باشد.

 

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.