شهپر مظلومی مدرس پیانو و آواز کلاسیک و پاپ

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

سبک های متفاوتی در آواز وجود دارد که  می توان آن را به طور کلی در سبک پاپ، سبک کلاسیک، سبک ایرانی و سبک های تلفیقی دسته بندی نمود. هر کدام از این سبک ها دارای ویژگی های خاص خود می باشد که افراد با توجه به ویژگی های موجود به آن علاقمند شده و یادگیری آن را انتخاب می کنند .اگر شما هم به خواندن علاقه دارید در ابتدا باید سبک مورد نظر خود را از میان سبک های متعدد آواز انتخاب نمایید. شهپر مظلومی به عنوان مدرس پیانو و آواز کلاسیک و پاپ با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید که در ادامه  به معرفی بیشتر این استاد توانمند پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

شهپر مظلومی مدرس پیانو و آواز کلاسیک و پاپ

شهپر مظلومی فعالیت خود در زمینه خوانندگی را در گروه هاى کر و از سال ١٣٧۴ آغاز نمود. سپس نوازندگى پیانو را با آموزش های  نیکان صادقزاده و فرشید سمندرى از سال ١٣٧٢ تا ١٣٨٠ پیش برد.

آواز کلاسیک

استاد شهپر مظلومی، دوره هاى آواز کلاسیک را تحت نظر شادى ابراهیمى ،  شیوا سروش و هاسمیک کاراپتیان ادامه داد.

همچنین دوره های مستر کلاس آواز خانم اولین شرکبر از اتریش را نیز گذرانده است.

موسیقی کودک

شهپر مظلومی دوره موسیقی کودک (اریکه ثمر) را نیز تحت نظر ارم هوربد و شهرام کوهستانی به پایان رسانده است.

فعالیت مظلومی در زمینه خوانندگی

مظلومی به عنوان خواننده در گروه کر به سرپرستى: شمیم سعادت ،فهیم ممتازى ،هانیبال یوسف( گروه کر مسایا)، فواد حجازی،علیرضا عصار، بهرنگ شگرف کار(گروه کر فرهنگسرای بهمن)، (آریائی نژاد) کر جوانان تالار، نیما فاتحی (گروه کر آوای ماهان)، نیما پناهی ها( گروه کر بل کانتو)، هومن میر عابدینی(گروه یوبال)، پیمان منصوری(گروه کر آیو) اپرای پردیس و پریسا اثرلوریس چکناواریان حضور داشته است و به عنوان خواننده back vocal   با گروه سارا نایینی فعالیت داشته است.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.