حمیدرضا شرفی مدرس پیانو و سلفژ

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

سلفژ اساس و پایه اصلی موسیقی هم برای نوازندگان و خوانندگان وهم برای آهنگسازان می باشد. به همین دلیل آموزش اصولی این بخش از مفاهیم موسیقی بسیار مهم است. به طور خلاصه، خواندن و نوشتن نت های موسیقی را که اغلب با آموزش تئوریک همراه است سلفژ می گوییم. سه رکن اساسی را می توان در آن تفکیک نمود که عبارتند از: خواندن ( نت خوانی ) نوشتن ( دیکته موسیقی) تئوری موسیقی که مفهوم سلفژ را می توان به مورد اول نزدیکتر دانست. تدریس صحیح و جامع، نیازمند دانش کاملی است که از طریق استاد به هنرجو انتقال یابد. در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با استاد حمیدرضا شرفی مدرس پیانو، سلفژ، تئوری موسیقی و هارمونی بیشتر آشنا شوید.

حمیدرضا شرفی مدرس پیانو، سلفژ، تئوری موسیقی و هارمونی

حمید رضا شرفی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی موسیقی از دانشکده هنر معماری و همچنین مقطع کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه تهران می باشد.

 شرفی در مسیر هنری خود از اساتیدی چون دکتر حسن ریاحی، دکتر امین هنرمند، دکتر سارا اباذری، امیر بکان، وارطان ساهاکیان، فرشاد شیخی بهره برده است و همچنین در مستر کلاس هوشیار خیام نیز حضور داشته است.

فعالیت های هنری حمیدرضا شرفی

ساخت بیش از ۷۰ اثر موسیقی، برگزیده آهنگسازان جوان فستیوال موسیقی معاصر تهران، برگزیده آهنگسازان جوان ارکستر سمفونیک تهران، همکاری با ارکستر ملی، تنظیم موسیقی پاپ، ساخت موسیقی متن دو فیلم کوتاه، موسیقی برای تأتر، نوازندگی در ضبط آثار پاپ، رهبری گروه سازهای سنتی سرنا از جمله فعالیت ها و موفقیت های هنری حمید رضا شرفی می باشد.

تدریس

حمیدرضا شرفی به دلیل علاقه ای که به تدریس داشت در ادامه راه هنری خود ، آموزش پیانو و سلفژ را نیز آغاز نمود و هم اکنون وی به عنوان مدرس ساز پیانو سلفژ، تئوری موسیقی و هارمونی با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.