بیوگرافی نسیم دارا مدرس،محقق و نوازنده ویولن

بیوگرافی نسیم دارا مدرس و نوازنده ویولن

از افتخارات آموزشگاه موسیقی الهام ،حضور اساتید به نام در رشته های مختلف موسیقی و نوازندگی. می باشد.نسیم دارا مدرس و نوازنده ویولن در آموزشگاه موسیقی الهام را بیشتر بشناسید.

بیوگرافی نسیم دارا مدرس و نوازنده ویولن

بیوگرافی

نسیم دارا از سال ۱۳۸۳ تدریس ویولن را در تهران آغاز نمود. وی نواختن ویولن را از سال ۱۳۷۱ نزد استاد بهروز وحیدی آذر آغاز نمود، بعدها از محضر اساتیدی چون ابراهیم لطفی، دکتر ستاره بهشتی و پانیذ فریوسفی بهره برد

همچنین به مدت پنج سال در آموزشگاه‌های مختلفی همچون آوای مهر، آوای بهار، الهام، ارغوان، چاووش و… به تدریس و تحقیق در مورد شیوه‌های آموزشی پرداخت. از آن پس بود که او، تدریس ویولن به کودکان را زمینه تخصصی خود قرار داد.

وی هم‌اکنون در آموزشگاه‌های ارف، ظهیرالدینی و الهام مشغول به تدریس می‌باشد.

آغاز نوازندگی حرفه ای

نسیم دارا ، نوازندگی ویولن را از سال ۱۳۷۸ در ارکسترهایی نظیر ارکستر جوانان تالار رودکی و دانشگاه تهران آغاز نمود. وی پس از عضویت در ارکستر فیلارمونیک تهران، به نواختن ساز ویولا در کنار ساز تخصصی خود پرداخت.

او تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی صنایع به پایان رساند و پس از گذراندن دوره مهندسی کیفیت که به گفته خود او تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت آموزشی کلاس‌های او گذاشت، تصمیم به ادامه تحصیل در رشته نوازندگی سازجهانی گرفت و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد موسیقی می‌باشد.

آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به نواختن ساز ویولن علاقه دارید ، ما در بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و زیر نظر اساتیدی چون نسیم دارا ،این ساز دلنشین را به شما آموزش خواهیم داد.

One thought on “بیوگرافی نسیم دارا مدرس،محقق و نوازنده ویولن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.