بیوگرافی الکساندر ایگوریویچ ریباک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

الکساندرایگوریویچ ریباک یکی از نوازندگان مبتحر می باشد که محبوبیت بسیار زیادی دارد.از دلایل محبوبیت وی علاوه بر مهارتی که درنوازنگی دارد، اجراهای پر انرژی و زیبای او است.بیشتر او را با آهنگ داستان پریان می شناسند.در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با الکساندر ریباک بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی الکساندر ایگوریویچ ریباک

الکساندرایگوریویچ ریباک در ۱۳ می ۱۹۸۶ دیده به جهان گشود.او ویولنیست، پیانیست، خواننده، آهنگساز و بازیگر بلاروسی ؛ نروژی است. وقتی الکساندر کوچک بود خانواده اش به نروژ مهاجرت کردند. وی ۱۰ ساله بود که در مؤسسه موسیقی در شهر اسلو نروژ به تحصیل پرداخت.

هر چند دانشکده ای معتبر در دانمارک به او پیشنهاد تحصیل داده بود اما او جواب دانشکدهٔ باگینز بیکلز (bagiens beakels) را رد کرد و تصمیم گرفت پیش خانواده اش در نروژ بماند.

عده ای از منتقدان موسیقی معتقدند اگر او به باگینز بیکلز می‌رفت ، روند پیشرفت وی افت می‌کرد و نمی‌توانست به جایی که هم‌اکنون در آن حضور دارد برسد. با موفقیت در مسابقات یورو ویژن از تحصیل دست برداشت ولی در سال ۲۰۱۱ دوباره به آن جا بازگشت و در ماه جون سال ۲۰۱۲ لیسانس گرفت.

الکساندرایگوریویچ ریباک

داستان پریان

ریباک در مسابقات یوروویژن ۲۰۰۹ نماینده نروژ بود که توانست با ترانهٔ داستان پریان در این مسابقات که در مسکو برگزار می‌شد، مقام اول را با شکستن تمام رکوردها و کسب ۳۸۷ امتیاز بدست آورد.

اولین آلبوم او به نام Fairytales یا داستان پریان در ۹ کشور اروپایی جزو ۲۰ ترانه برتر جدول قرار گرفت از جمله در کشورهای روسیه و نروژ که در جایگاه شماره ۱ به ثبت رسید.

او نماینده نروژ در یوروویژن ۲۰۱۸  بود اما موفق به تکرار موفقیت سال ۲۰۰۹ نشد.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.