بهترین کلاس دف در شرق تهران

دف یکی از سازهای بسیار محبوب است که آموزش آن در کنار اساتید مجرب، بسیار لذت بخش خواهد بود.اگر می خواهید این ساز را شروع کنید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید تا بتوانید بهترین کلاس دف در شرق تهران را برای شروع مسیر هنری خود انتخاب نمایید.

معرفی کوتاهی از ساز دَف

دَف، یکی از سازهای کوبه‌ای در موسیقی ایرانی است که شامل حلقه‌ای چوبی است که پوست نازکی بر آن کشیده‌اند و با ضربه‌های انگشت می‌نوازند. این ساز از سازهای ضربی ایرانی شبیه به دایره ولی بزرگ‌تر از آن و با صدای بم‌تر است.

ساز دف از آلات موسیقی ایران باستان و کشورهای همجوار است. این ساز از ابزار موسیقی کوبه ای است که با ضربات دست نواخته می شود. دف معمولاً از پوست حیوانات ساخته می شود. دف دارای یک قاب چوبی،زنجیر و پرده ای از پوست حیوانات است.

بهترین کلاس دف در شرق تهران

انتخاب ساز برای شروع موسیقی بسیار مهم است، اما انتخاب آموزشگاه نیز به اندازه انتخاب ساز اهمیت دارد.نحوه تدریس، متد آموزشی، فضای آموزشگاه همه از مواردی است که در یادگیری و ایجاد علاقه در هنرجو تاثیر گذار است.

آموزشگاه موسیقی الهام بعنوان بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران در زمینه آموزش ساز و آواز دارای سابقه بسیار زیادی است.

آموزشگاه الهام با بکارگیری اساتید با تجربه و متخصص و با دارا بودن سالنهای اجرای فردی و گروهی محیط بسیار مناسبی را برای آموزش موسیقی فراهم آورده است.

در تمامی بخش ها به خصوص بخش موسیقی سنتی، شما می توانید اساتیدی با رزومه هنری بسیار عالی را برای شروع و یا ادامه راه هنری خود انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان

پس اگر به ساز دف علاقه مند شده اید و به دنبال بهترین اموزشگاه دف در شرق تهران هستید ، حتما به آموزشگاه الهام سر بزنید، ما در آموزشگاه مشاوره رایگان برای انتخاب بهتر ساز و اساتید را نیز در اختیار هنرجویان قرار داده ایم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.