موسیقی کلاسیک غربی و پاپ

اسلایدر-موسیقی کلاسیک غربی

موسیقی کلاسیک غربی که به عنوان موسیقی کلاسیک شناخته می‌شود، شما را باهوش‌تر می‌کند. اگرچه موسیقی کلاسیک به واقع حجم مغز شما را بزرگتر نمی‌کند اما ساختار منظم آن ذهن شما را تازه می‌نماید. در مقابل موسیقی‌های غیر اصیل که باعث ایجاد احساساتی مانند اضطراب و بی‌نظمی می شوند، موسیقی کلاسیک منظم و هوشمند است.

هوشمند به دلیل اینکه هوش سرشاری برای ساختن یک قطعه کلاسیک لازم است. هر جزء کوچک آن به طور دقیق با جزئی دیگر جفت و جور می شود و هر ضرب و نت آن در جای هارمونیک خود قرار گرفته است. یک قطعه عالی موسیقی کلاسیک، هوش سرشار سازنده آن را متبلور کرده و محیطی صلح آمیز و منظم را خلق می‌کند که برای مکانهای آکادمیک و همینطور تفکر منطقی ایده آل است.

موسیقی کلاسیک تجربه‌های عاطفی شما را غنا می‌بخشد. غالباً انواع موسیقی‌ غیر اصیل، یکنواخت و یکسان به نظر می‌رسد و دو نوع احساس یکسان را بازگو می کند: شادمانی برای عشق و غم و اندوه برای جدایی. اما زندگی حقیقتی برتر از این دو احساس است.

بیان صدها احساس مختلف

موسیقی کلاسیک تنوع و گوناگونی بیشتری دارد و صدها احساس مختلف را بیان می کند. گوش فرا دادن به یک قطعه خاص به شما یک احساس خاص را القاء می کند. یک قطعه خوب موسیقی در زمانی مناسب قدرت فوق‌العاده‌ایی را در بر دارد.

موسیقی کلاسیک خلاقیت را القاء می کند و الهام بخش است. رسانه های الکتریکی دنیای امروز را احاطه کرده است و ما زمان کمتری را به خلاقیت و زمان بیشتری را به مصرف می پردازیم. موسیقی به تنهایی به شما نمی‌آموزد که چگونه یک کارت را طراحی کنید، یا یک شعر بسرایید و یا یک صندلی بسازید اما موسیقی به شما ایده یا الهام می‌دهد.

همانطور که گفته شد،گوش دادن به این سبک دهن شما را خلاق می کند و فراگیری آن اثری دوچندان بر روی کارکرد ذهن خواهد داشت.

بهترین مرکز موسیقی کلاسیک غربی و پاپ در تهران

آموزشگاه موسیقی الهام یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش موسیقی در شرق تهران و بهترین مرکز موسیقی کلاسیک غربی و پاپ در تهران می باشد که با استفاده از روش های نوین و اساتید با تجربه توانسته است تا مجموعه ای از بهترین ها را گردهم آورد.

آموزشگاه موسیقی الهام با برخورداری از اساتید مجرب در تدریس موسیقی کلاسیک حرفه‌ای، امکان بهره‌مندی از این نوع موسیقی معنوی و دوست داشتنی را برای علاقه‌مندان فراهم آورده است و به عنوان بهترین مرکز موسیقی کلاسیک غربی و پاپ در تهران آماده خدمت رسانی به هنرجویان عزیز می باشد.

برای آشنایی با اساتید موسیقی کلاسیک غربی آموزشگاه الهام از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

ایوت گریگوریان
پیانو

ایوت گریگوریان متولد سال ۱۳۴۸ می باشد. او که به ساز پیانو بسیار علاقمند بود، رشته هنری خود را در این زمینه آغاز نمود و فارغ‌التحصیل از هنرستان موسیقی می باشد. وی پس از فراگیری تخصصی این ساز ، تدریس پیانو را به عنوان یک حرفه آغاز نمود. گریگوریان از پیش‌کسوتان تدریس حرفه‌ای پیانو می باشد که  از سال ۱۳۶۲ مشغول فعالیت در این حیطه است و او به عنوان مربی با حوصله و مهربان توسط شاگردانش توصیف می‌شود که با آموزشگاه موسیقی الهام نیز در حال همکاری است. وی علاوه بر تدریس ساز پیانو به صورت حرفه ای، به فعالیت های هنری دیگری نیزدر این زمنیه پرداخته است. ایوت گریگوریان اجرای بیش از چند ده رسیتال پیانو در سالهای پس از فارغ‌التحصیلی از هنرستان موسیقی را در رزومه هنری خود به ثبت رسانده است.

نسترن نفریه
پیانو

نسترن نفریه در سال ۱۳۶۲ متولد شد و در زمنیه موسیقی تحصیل خود را ادامه داد و دارای مدرک کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر می باشد. نفریه در مسیر هنری خود ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی انتخاب نمود. همچنین زیر نظر اساتید مجربی چون دکتر مانی جعفرزاده، استاد صراف، استاد ساهاکیان، استاد پناهی به فراگرفتن ساز پیانو و نواختن آن پرداخته است.نسرین نفریه پس از فراگیری پیانو به تدریس علاقه نشان داد و تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. وی در این مسیر به انجام فعالیت های هنری بسیاری نیز پرداخته است .از فعالیت های او می تئوان به شرکت در کنسرت های متعدد اشاره نمود.نفریه در کنسرت‌های گروه‌های کرال کلاسیک و فرهنگسرای بهمن، رسیتال‌های دانشگاه هنر و گروه‌های مختلف پاپ حضور داشته است.

شهپر مظلومی
پیانو / آواز کلاسیک و پاپ

شهپر مظلومی فعالیت خود در زمینه خوانندگی را در گروه هاى کر و از سال ١٣٧۴ آغاز نمود. سپس نوازندگى پیانو را با آموزش های  نیکان صادقزاده و فرشید سمندرى از سال ١٣٧٢ تا ١٣٨٠ پیش برد. مظلومی، دوره هاى آواز کلاسیک را تحت نظر شادى ابراهیمى ،  شیوا سروش ،هاسمیک کاراپتیان ادامه داد و دوره های مستر کلاس آواز خانم اولین شرکبر از اتریش را نیز گذراند.وی همچنین دوره موسیقی کودک (اریکه ثمر) را تحت نظر ارم هوربد و شهرام کوهستانی به پایان رسانده است. به عنوان خواننده در گروه کر به سرپرستى: شمیم سعادت ،فهیم ممتازى ،هانیبال یوسف( گروه کر مسایا)،فواد حجازی،علیرضا عصار، بهرنگ شگرف کار(گروه کر فرهنگسرای بهمن)، (آریائی نژاد)کر جوانان تالار،نیما فاتحی (گروه کر آوای ماهان)، نیما پناهی ها( گروه کر بل کانتو)،هومن میر عابدینی(گروه یوبال)،پیمان منصوری(گروه کر آیو) اپرای پردیس و پریسا اثرلوریس چکناواریان حضور داشته است و به عنوان خواننده back vocal  با گروه سارا نایینی فعالیت داشته است.

علیرضا شریعتی
پیانو / سلفژ / تئوری موسیقی

علیرضا شریعتی فارغ التحصیل رشته نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه هنر تهران میباشد.او موسیقی را از سال ۷۸ و با نوازندگی سنتورآغاز نمود. نواختن یک دوره ردیف های موسیقی ایرانی با ساز سه تار،نوازندگی پیانو نزد علی آزاد ، شهره جلالی قاجار و اقدس پور تراب و بهره بردن از آموزش های شریف لطفی ،حمیدرضا دیبازر،هوشیار خیام ،مرحوم حامد مهاجر، شهرام توکلی ، میلاد عمرانلو ، محمدرضا تفضلی و بدریکوهی ، میلانی را در کارنامه هنری خود دارد. برگزاری کنسرت های مختلف در تالار فارابی ، اندیشه حوزه هنری ، فرهنگسرای ارسباران ، ایوان شمس و شرکت در جشنواره های موسیقی فجر ۸۹ و ۹۰ همراه با گروه کر دیسونانس به رهبری آقای مهدی جاور، کسب مقام دوم در جشنواره ۸۹ ،همکاری با گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو، همکاری با گروه سرنا هارمونیکا به سرپرستی منصور پاک نژاد، ساخت موسیقی برای انیمیشن های متعدد از جمله فعالیت های هنری وی می باشد.

حمیدرضا شرفی
پیانو، سلفژ، تئوری موسیقی و هارمونی

حمید رضا شرفی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی موسیقی از دانشکده هنر معماری و همچنین مقطع کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه تهران می باشد. وی در مسیر هنری خود از اساتیدی چون دکتر حسن ریاحی، دکتر امین هنرمند، دکتر سارا اباذری، امیر بکان، وارطان ساهاکیان، فرشاد شیخی بهره برده است. شرفی همچنین در مستر کلاس هوشیار خیام حضور داشته است. ساخت بیش از ۷۰ اثر موسیقی، برگزیده آهنگسازان جوان فستیوال موسیقی معاصر تهران، برگزیده آهنگسازان جوان ارکستر سمفونیک تهران، همکاری با ارکستر ملی، تنظیم موسیقی پاپ، ساخت موسیقی متن دو فیلم کوتاه، موسیقی برای تأتر، نوازندگی در ضبط آثار پاپ، رهبری گروه سازهای سنتی سرنا از جمله فعالیت ها و موفقیت های هنری حمید رضا شرفی می باشد. شرفی اکنون به عنوان مدرس ساز پیانو در آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت می کند.

نغمه آزاد فلاح
پیانو

نغمه آزاد فلاح در سال ۱۳۶۹ متولد گردید. وی از همان ابتدا مسیر هنری خود را با تحصیل در رشته موسیقی آغاز نمود.آزاد فلاح فارغ التحصیل رشته موسیقی (گرایش نوازندگی پیانو کلاسیک)  می باشد. وی در این راه و برای یادگیری موسیقی از حضور اساتیدی چون ماتوسیان، آرپیز اسرائیلیان، استاد طاهری و ...بهره برده است. فلاح به علت علاقه ای که به تدرس داشت، تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود و تاکنون با آموزشگاه‌های متعددی همکاری داشته است. نغمه آزاد فلاح  برگزاری کنسرت های مختلف در تالار رودکی، فرهنگسرای اشراق و ارسباران را نیز در کارنامه فعالیت های هنری خود دارد.  نغمه آزاد فلاح اکنون به عنوان مدرس ساز پیانو در آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت دارد.

علیرضا مظفری پور
هارمونیکا (ساز دهنی)

علیرضا مظفری پور متولد سال ۱۳۶۳ می باشد. مظفری پور فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد (رشته مدیریت بازرگانی) است. وی به علت علاقه بسیاری که به موسیقی داشت پا به این عرصه نهاد. وی یادگیری سازدهنی (هارمونیکا) را از سال ۱۳۸۵ و نزد استاد منصور پاکزاد آغاز نمود. مظفری پور با بهره بردن از آموزش‌های اساتید بین‌المللی چون استیو بیکر یادگیری این ساز را ادامه داد. از جمله فعالیت‌های هنری علیرضا مظفری پور می‌توان به شرکت در کنسرت های متعددی در فرهنگسرای نیاوران، قیطریه، اشراق اشاره نمود.وی همچنین همکاری با گروه آوای ماندگار، ارکستر اکادمیک تهران و ارکستر حسن خانی را در کارنامههنری خود به ثبت رسانده است. مظفری پور اکنون به عنوان مدرس سازدهنی (هارمونیکا ) در آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت دارد.

نسیم دارا
ویولن و ویولا

نسیم دارا از ۱۳۸۳ تدریس ویولن را در تهران آغاز نمود و به مدت پنج سال در آموزشگاه‌های مختلفی همچون آوای مهر، آوای بهار، الهام، ارغوان، چاووش و… به تدریس و تحقیق در مورد شیوه‌های آموزشی پرداخت. پس از آن تدریس ویولن به کودکان را زمینه تخصصی خود قرار داد. وی نواختن ویولن را از ۱۳۷۱ نزد استاد بهروز وحیدی آذر آغاز نمود و بعدها از محضر اساتیدی چون ابراهیم لطفی، دکتر ستاره بهشتی و پانیذ فریوسفی بهره برد. او پس از عضویت در ارکستر فیلارمونیک تهران، به نواختن ساز ویولا در کنار ساز تخصصی خود پرداخت و پس از گذراندن دوره مهندسی کیفیت که به گفته خود او تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت آموزشی کلاس‌های او گذاشت، تصمیم به ادامه تحصیل در رشته نوازندگی سازجهانی گرفت و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد موسیقی می‌باشد.

وب‌سایت شخصی
فریبا شریف
ویولن

فریبا شریف متولد سال ۱۳۶۹ می باشد . وی فراگیری نوازندگی را از سن هشت سالگی آغاز نموده و نوازندگی ویولن کلاسیک را نزد اساتید؛ سیاوش ظهیرالدینی و دکتر ستاره بهشتی  آموخته و در ادامه به فراگیری تئوری موسیقی ، سلفژ ، فرم و هارمونی نزد اساتیدی مانند سعید علیجانی  و حسین قنبری پرداخته است.  بدلیل علاقه وافر به هنر و آفرینش هنری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته مهندسی معماری به انجام رسانده و به گفته خود از ارتباط و تاثیرگذاری متقابل موسیقی و معماری بهره برده است. وی سابقه نوازندگی ویولن در گروه هایی از جمله ارکستر موسیقی شرق ، ارکستر موسیقی نو  ، ارکستر موسیقی کروما و ... را در کارنامه هنری خود دارد . همچنین در راستای افزایش دانش موسیقیایی از سال ۱۳۹۵ فراگیری  نوازندگی پیانو کلاسیک و مدرن را نزد استاد رزیتا شاکر آغاز نموده است. وی پیرو علاقه شخصی خود به آموزش کودک ،  دوره آموزش نوازندگی ویولن با متد سوزوکی را نزد دکتر ستاره بهشتی گذرانده و در حال حاضر در کنار فعالیت نوازندگی  ، به تدریس نوازندگی ویولن کلاسیک به کودکان (از سه سال) مشغول می باشد.

طناز اسد اللهی
ویولن و ویولا

طناز اسدالهی فارغ التحصیل هنرستان عالی موسیقی در رشته نوازندگی (ساز ویولن) ،فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته موسیقی(نوازندگی ساز جهانی) از دانشگاه عالی موسیقی تهران (ویولا)، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی ساز جهانی(ویولا) از دانشگاه تهران می باشد. وی فراگیری موسیقی از سن ٩ سالگی و با ساز ویولن آغاز نمود، و نزد اساتیدی چون دکتر ستاره بهشتی، دکتر آذین موحد، مهربانو توفیق، سروش دهبستی، تقی ضرابی، مازیار ظهیرالدینی، دکتر امین هنرمند، محمدرضا تفضلی، دکتر هومان اسعدی، پیام گرایلی، ایمان فخر، پانیذ فریوسفی، Isabel Villanueva و Christian Heinecke بهره برده است. نوازنده ویولا در ارکستر سمفونیک تهران ،نوازنده ویولا در ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران ، نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک به رهبری نادر مشایخی ،کنسرت در کشور آلمان -Osnabruck(2010میلادی) ،ارکستر رودکی به رهبری آرش امینی و نادر عباسی،ارکستر کامراتا به رهبری کیوان میرهادی ،حضور در Performance Art به رهبری امیر کنجانی،ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری ،ارکستر دانشگاه تهران به رهبری سهراب کاشف و ... را در کارنامه هنری خود دارد.  همچنین تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۶ موسیقی تهران(ویولن و ویولا)،کسب مقام نخست بخش موسیقی در اولین جشنواره آثار و تولیدات مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر (آبان ۹۱) از دیگر فعالیت های وی می باشد.

مینا آقا رضایی
ویولن

مینا آقا رضایی در سال ۱۳۶۵ متولد گردید. به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت، موسیقی را در سال ۱۳۸۰ و با ساز ویولن، تحت آموزش استاد ارسلان کامکار شروع نمود. سپس در سال ۱۳۸۳ در رشته کارشناسی نوازندگی ویولن دانشکده ی هنرهای زیبا به تحصیل پرداخت. پس از آن در   سال ۹۴  و در رشته نوازندگی  ویولا، مقطع کارشناسی ارشد خود را در دانشکده هنر آغاز نمود.  آقا رضایی، در کلاس های اساتیدی همچون: دکتر آذین موحد، دکترستاره بهشتی، ابراهیم لطفی، علیرضا مشایخی، شاهین فرهت، کیاوش صاحب نسق، علی رادمان، پیام گرایلی، ایمان فخر نیز حضور داشته است. همچنین، آقا رضایی دوره های مستر کلاس های Katherine Murdock و Matthias Buchholz را به پایان رسانده است. مینا آقا رضایی سابقه نوازندگی نیز دارد. وی  فعالیت در ارکسترهای  :نیلپر، آیسو، کروما، اینتر ارکستر، موسیقی نو و آنسامبل قنبری مهر را در کارنامه هنری خود دارد. 

مرتضی قائمی
ویولنسل

مرتضی قائمی متولد سال ۱۳۶۷ می باشد. قائمی موسیقی را با آموزش ساز تار نزد استاد کیوان ساکت آغاز نموده است .وی پس از فراگیری ساز تار ویولنسل را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب نمود و از سال ۱۳۸۹ تا به امروز مشغول فراگیری و نواختن ساز ویولنسل می باشد. مرتضی قائمی ویلون سل را  نزد اساتیدی چون مجید اسماعیلی، آیدین احمدی‌نژاد و خانم ژابیز زربخش فراگرفت است و ما‌‌‌بین این سالها چند دوره مستر کلاس را نیز در کشور ارمنستان و نزد استاد آرام تالالیان به پایان رسانده است. وی همچنین چند دوره کورس تحصیلی را در کشور ایتالیا و دروس هارمونی، فرم و تئوری موسیقی را نزد آقای مهران روحانی گذرانده است. قائمی اکنون به عنوان یکی از مدرسین ساز ویولنسل درآموزشگاه موسیقی الهام مشغول فعالیت می باشد.

محمدرضا نامجو
ویولن

محمدرضا نامجو دارای لیسانس نوازندگی ویولن از دانشگاه تهران و عضو ارکستر ملی ایران می‌باشد. نامجو ویولن را زیر نظر اساتیدی چون امیدحسینی، مازیارظهیرالدینی، گلریز زربخش، ایمان فخر و ستاره بهشتی فراگرفت .وی همچنین دروس نظری موسیقی را با اساتیدی چون حسین خسرویان، یاسمن کیمیاوی، امین هنرمند، چنگیز شاولوخاشویلی، سارا اباذری ، ساسان محبی، آذین موحد، خسرو مولانا، آرمان نوروزی و مهرداد پاکباز آموخت. محمدرضا نامجو دارای رتبه سوم نوازندگی ویولن در دوازدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان و رتبه اول نوازندگی ویولن در چهارمین دوره جشنواره موسیقی آوای کویر می باشد. همچنین حضور در جشنواره فجر از سال ۱۳۹۵ به صورت هر سال، همکاری با ارکستر صدا و سیما ،همکاری با ارکستر وزارت ارشاد ،همکاری با ارکستر خانه هنرمندان ،همکاری با ارکستر عصر جدید و همکاری با ارکستر کامراتا را در کارنامه هنری خود دارد.

علیرضا فیروزیان
فلوت کلیددار و ریکوردر

عـلـیـرضـا فـیـروزیـان مربی موسیقی کودک با ساز تخصصی فلوت کلیدار است. وی که با سازهای کیبورد و سنتور هم آشنایی دارد، فلوت کلیدار را نزد استادانی چون آرش تیموریان و آرمین قیطاسی و همچنین سنتور را نزد استاد آرتین سبحانی و کیبورد را نزد استاد روح‌الفدا فراگرفته است. فیروزیان دوره مربیگری ارف را نزد استاد مسعود نظر گذرانده، و از سال ۱۳۸۶ در آموزشگاه ارف و از ۱۳۸۹ در آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان مربی موسیقی کودک مشغول به تدریس ارف می‌باشد. وی دوره موسیقی درمانی را نزد استاد هاتف دوستدار گذرانده و دوره‌ی آهنگ‌سازی و هارمونی را نیز نزد استاد امیر معینی سپری نموده است. او از ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸ مربی موسیقی معلولین انجمن خورشید بوده است. همچنین اجرای برنامه‌هایی در پارک ملت و فرهنگسرای اندیشه در سال ۱۳۸۷ ، پارک گفتگو در سال ۱۳۸۸ در کارناه هنری خود دارد و سال‌های ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ نیز با انجمن برنا همکاری نموده است. همچنین از دیگر فعالیت های فیروزیان می توان به  کار با کودکان استثنائی در انجمن حمایت از معلولین ذهنی با نظارت استاد هاتف دوستدار، نوازندگی فلوت کلیدار در ارکستر ارف در تالار وحدت و به رهبری مسعود نظر ، نوازنده‌گی فلوت کلیددار در ارکستر چنگ به سرپرستی استاد علی برلیانی و رهبری یاشار شادپور ،اشاره نمود.

علیرضا امان الهی
گیتار کلاسیک

علیرضا امان الهی در سال ۱۳۶۷ و در شهر تهران متولد گردید. امان الهی از همان کودکی به فراگیری موسیقی علاقه نشان داد و به همین علت از سنین پایین فراگیری موسیقی را به صورت جدی آغار نمود و در نهایت در این رشته تحصیلی فارغ التحصیل گردید. وی از دانش آموختگان موسیقی در رشته گیتار کلاسیک از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز است. همانطور که گفته شد علیرضا امان الهی، یادگیری موسیقی را در سن پایین و از سن ۱۵ سالگی با نواختن ساز پیانو آغاز نمود . سپس به نواختن گیتار کلاسیک علاقمند شد و این ساز را نزد اساتیدی چون علی شهرآشوب، افشین ضیائیان و علیرضا تفقدی فراگرفت. امان الهی ، همچنین در هارمونی، کنترپوان و‌ سلفژ از محضر اساتید شهاب شرفی، وارطان ساهاکیان و فرشاد شیخی بهره برده است. 

شاهین کشاورز
گیتار کلاسیک و پاپ و اوکله له

شاهین کشاورز متولد سال ۱۳۷۳ میباشد. کشاورز در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز فارغ التحصیل گردید و اکنون دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه هنر تهران مرکز میباشد. وی به عنوان نوازنده و مدرس سازهای گیتار و یوکللی و همچنین مدرس سلفژ و تربیت شنیداری درهنرستان هنرهای زیبای پسران کرج فعالیت دارد.در مسیر فراگیری هنر نزد اساتید مجرب از جمله کامران پنبه ئیان ،علیرضا تفقدی ،فرزین طهرانیان،کامبیز پاکان ،فرزاد فخرالدینی ،سینا نظری و فرشاد شیخی بهره برده است.شاهین کشاورز همچنین سابقه اجرا در فرهنگسرای ارسباران (فلامنکو) ، سالن وزارت کشور(پاپ) و همکاری در استیج های مختلف با بندها و گروه های مختلف موسیقی پاپ ،فعالیت در زمینه آهنگسازی و تنظیم موسیقی پاپ و تیتراژ در صداوسیمای البرز را در کارنامه هنری خود دارد. شاهین کشاورز اکنون به عنوان مدرس ساز یوکللی یا اکله له در آموزشگاه موسیقی الهام فعالیت دارد.

مهتا شهیدیان اکبر
گیتار، کلاسیک، پاپ، فلامنکو

مهتا شهیدیان اکبر، کارشناس موسیقی و فارغ التحصیل در رشته نوازندگی ساز ایرانی می باشد. وی دوره های پیشرفته آموزش گیتار را نزد استاد سیامک رفیعی، آموزش هارمونی را نزد استاد محمد رضا آذین، دوره سلفژ را نزد استاد عمران لو و آموزش تنبک را نزد استاد کاوه سروریان و آموزش تار را نزد استاد میر احمدی گذرانده است. مهتا شهیدیان اکبر، فعالیت در گروه نوازی فلامنکو با همکاری استاد سیامک رفیعی و استاد کیوان دانشور در تالار فردوسی دانشگاه تهران، اجرا در فرهنگسرای خانواده، اجرا در گروه نوازی در سالن محک دارآباد ، اجرا در موزه دفاع مقدس، گروه نوازی در گروه بانوان به سرپرستی سرکارخانم ندا بهزاد، همکاری با استاد مهدی غفوریان را نیز در کارنامه هنری خود دارد. سابقه تدریس شهیدیان اکبر به سال ۸۵ باز می‌گردد. او در آموزشگاههای مختلف بوده و اکنون به عنوان مدرس در آموزشگاه موسیقی الهام حضور دارد.

ماهر پورعبیات
گیتار پاپ، کلاسیک، الکتریک

ماهر پورعبیات متولد سال ۱۳۷۲ در شهر اهواز است . پورعبیات اگرچه رشته تحصیلی خود را موسیقی انتخاب نمود اما از همان کودکی در این عرصه قدم نهاده و فراگیری موسیقی را آغاز نموده است. او از سن ۱۳ سالگی شروع به فراگیری موسیقی نمود و کارشناسی موسیقی خود را از دانشگاه هنر و معماری تهران دریافت کرد . ماهر پورعبیات، در مسیر هنری خود از محضر اساتید مجربی همچون علیرضا تفقدی ، فرزاد فخرالدینی ، کامران پنبه اییان ، فرزین طهرانیان ، وارطان ساهاکیان ، فرشاد شیخی ، دکتر محمد سریر ، دکتر حسن ریاحی و اساتید دیگر بهره برده است. وی تدریس موسیقی را نیز در زمینه گیتار پاپ و گیتار کلاسیک انجام می دهد و همچنین موفق به دریافت مقام دوم جشنواره ی موسیقی جوان در سال ۱۳۹۴ شده است.

اشکان احمدی
گیتار کلاسیک

اشکان احمدی متولد ۱۳۷۰،آهنگساز و نوازنده گیتار کلاسیک می باشد. احمدی گیتار را با تعلیم اساتیدی چون گلفام خیام، مهرداد پاکباز و بهرام جباری‌زاده آموخت و پس از آن در مسترکلاس های لیلی افشار، Marcin Dylla ،Aniello Desiderio ،Lorenzo Micheli شرکت نمود. همچنین مبانی موسیقی آهنگسازی را از اساتیدی چون کیاوش صاحب نسق، کارن‌کیهانی،امیرحسین‌الله دادی، سیاوش روشن و حسین قنبری فراگرفت و پیانو را با استاد فراز عقیلی آموخت. اجرا در پروژه  non standard musi، اجرا در ٢ دوره فستیوال موسیقی معاصر تهران (سومین و چهارمین)، چند اجرا در سالن های عمارت روبرو (پروژه صدا)،  چند اجرا در خانه نمایش دا (هفته گیتار کلاسیک)، نوازندگی و آهنگسازی در چند فیلم کوتاه و تئاتر، اجراهای بداهه نوازی به صورت تک نوازی و گروهی با سازهایی مانند (تار، ویولون‌سل ، پیانو ، گیتار) از سوابق اجرا ی اشکان احمدی (از سال ۱۳۸۸) می باشد. احمدی علاوه بر نوازندگی و آهنگسازی ،از سال ۱۳۹۱و در آموزشگاه های متعدد در زمینه تدریس موسیقی فعالیت داشته است.

مهرسا اصغریان
ویولن

مهرسا اصغریان متولد ۱۳۷۵ می باشد. وی از ۱۳۸۰ موسیقی را با ساز تمبک نزد استاد امامی  آغاز کرد.در ۱۶ سالگی ساز ویولن را نزد استاد بهروزی آغاز کرد و پس از گذراندن دوره ای نزد ایشان برای ادامه مسیر هنریش به تهران آمد و نزد استاد سیاوش ظهیرالدینی و استاد مرجان قنبری مهر راهش را ادامه داد . وی در کنار ویولن تئوری موسیقی و سلفژ را نزد استاد علیجانی گذراند. پس از آن آواز کلاسیک را دنبال کرد و نزد اساتید آقای فرزین عابدینی ،خانم شاکه آغامال و آقای اردلان جباری  آموزش دید. از دیگر فعالیت های او همکاری با ارکستر نو، ارکستر کروما، ارکستر شرق، آنسامبل سازی و آوازی همگام و شرکت در مستر کلاس پرفسور ژاسمن مارتورل است. همچنین به دلیل علاقه به تدریس، به خصوص تدریس به کودکان، در کارگاه آدمک، کارگاه  تربیت مربی موسیقی کودک با نگرش اُرف‌-شول‌وِرک  و آموزش نوازندگی ویلن  با متد سوزوکی  زیر نظر دکتر ستاره بهشتی در کارگاه تربیت مربی سوزوکی فرا گرفته است.

نسیم میرجعفری
هنگ درام / کالیمبا

نسیم میرجعفری در سال ۱۳۶۹ و درشهر تهران متولد شد. تحصیلات خود را در مقطع لیسانس الکترونیک به پایان رسانید اما به دلیل علاقه شدید به موسیقی، دوره های نوازندگی کنترباس، سلفژ و تئوری موسیقی، نوازندگی هنگدرام و نوازندگی ویولون را نزد اساتیدی چون وحید وفایی، نصیر حیدریان و علی زارع طی نمود. وی همچنین نوازندگی کنتر باس در کنسرت مستر کالس رهبری با ارکستر راگا (بنیاد رودکی(،کنسرت ارکستر دماوند، کنسرت ارکستر نغمه باران، کنسرت ارکستر اسپکتروم، کنسرت بزرگ آذربایجانی ارکستر آلنام، کنسرت ارکستر سرزمین خورشید، کنسرت ارکستر سمفونیک حافظ، کنسرت نوستالژی ناصر چشم آذر با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه و ... را در کارنامه هنری خود دارد.نسیم میرجعفری در حال حاضر به عنوان مدرس ساز هنگ درام در آموزشگاه موسیقی الهام مشغول به فعالیت می باشد.

مهرداد طهماسبی
کالیمبا

مهرداد طهماسبی نوازنده و مدرس سازهای سنتور و کالیمبا ، متولد سال ۱۳۸۰ می باشد. وی از سال ۸۹ یادگیری ساز سنتور را شروع کرده و نزد اساتیدی چون محمد سلیمانی، امین صادقیان، سینا بهروزفر، کاوه آقازاده و محمد عشقی تعلیم یافته است. در مسیر نوازندگی سنتور سابقه‌ی اجرا در سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و جشنواره های مختلف از جمله جشنواره جوان(مقام سوم نوازندگی سنتور سال ۹۷ و جزء ۹ نوازنده برتر سال ۹۸) را دارد. به موازات یادگیری ساز سنتور و موسیقی ایرانی، با سازهای پیانو و گیتار آشنایی پیدا کرده و اصول اولیه نوازندگی ساز ویولن و موسیقی غربی را نیز نزد استاد محمدعلی جاهدیان آموزش دیده است. طهماسبی همکاری با اساتید غلامرضا معصومی و محمدعلی جاهدیان در تالیف مجموعه کتاب ۵ جلدی «ویولن پلاس» را در کارنامه هنری خود دارد. مهراد طهماسبی از سال ۹۸ تدریس نوازندگی و تئوری موسیقی را به صورت حضوری و آنلاین شروع کرد و درحال حاضر درحال تالیف شیوه‌ی آموزشی مناسب برای نوازندگی ساز کالیمبا و یادگیری موسیقی بواسطه‌ی این ساز میباشد.

رضا نعیمی
هنگ‌درام و کاخن

رضا نعیمی، فارغ التحصیل کارشناسی موسیقی گرایش نوازندگی ساز جهانی و کارشناسی ارشد پژوهش هنر می باشد. وی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ خود را از ۱۳۷۷ آغاز نمود. از ۱۳۸۱ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﺧﺼﻮﺻﯽ وارد حوزه تدریس شد و از ۱۳۸۷ ﺑﻪ ﺻﻮرت آﮐﺎدﻣﯿﮏ در آﻣﻮزﺷﮕﺎه ﻫﺎی ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ متعددی فعالیت داشته است. نعیمی عضو وابسته کانون نوازندگان و مدرسان خانه موسیقی ایران و عضو انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران می باشد. ﺗﺌﻮرى ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ، ﻣﺒﺎﻧﯽ و ﺷﻨﺎﺧﺖ رﯾﺘﻢ و ﺳﺒﮏ ﻫﺎى ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ ، دوره ﻫﺎى آﻣﻮزش ﺳﺎز دراﻣﺰ، دوره ﻫﺎى آﻣﻮزش ﺳﺎز ﮐﺎﺧﻦ، دوره ﻫﺎى آﻣﻮزش ﻫﻨﮕﺪرام،دوره ﻫﺎى رﯾﺘﻢ ﺷﻨﺎﺳﯽ و وزن ﺧﻮاﻧﯽ از جمله فعالیت های آموزشی رضا نعیمی می باشد. همچنین ، اجرای اولین کنسرت رسمی راک در ایران (۱۳۸۱) با گروه مانترا به سرپرستی آریا انوش ماهری، عضویت در گروه آریا انوش ماهری،عضویت در ارکستر سازهای کوبه ای سرژیک میرزاییان،عضویت در گروه بزرگ سازهای ایرانی " گروه شاهو "، عضویت در گروه راک ۱۲ را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

مهسا کریمی
گیتار پاپ و کلاسیک

مهسا کریمی موسیقی را از سال ۱۳۹۱ و با ساز گیتار کلاسیک آغاز نمود. به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت مسیر هنری خود را با ورود به دانشگاه هنر تهران در مقطع کارشناسی رشته نوازندگی ساز جهانی، ساز گیتار و در سال ۱۳۹۷ ادامه داد. مهسا کریمی، گیتار کلاسیک را زیر نظر اساتیدی چون اشکان عقبایی، فرزین طهرانیان و سلفژ را نزد اساتیدی چون فرشاد شیخی، مهدی قاسمی، حسین محمدی آموخت. همچنین در ادامه این مسیر، علوم موسیقی را نزد اساتیدی چون محمدرضا تفضلی، امیرحسین رمضانی، علی احمدی فر، حمید عسکری فراگرفت. کریمی فعالیت خود را در زمینه تدریس و به صورت خصوصی از سال ۱۳۹۸ آغاز نمود. از جمله فعالیت های آموزشی وی می توان به تدریس تئوری و هارمونی و گیتار کلاسیک و پاپ اشاره نمود.

مهسا سلوک ساران
آواز پاپ و کلاسیک

مهسا سلوک ساران در سال ۱۳۶۸ متولد شد. موسیقی را از سنین کودکی و با کلاس های ارف شروع کرد. وی سلفژ و تئوری موسیقی را زیر نظر اساتیدی چون بصیر فقیه نصیری، بابک میلانی و آرش گران فراگرفت.پس از آن آواز کلاسیک را با تعلیم اساتیدی چون آزاده رضایی و هاسمیک کاراپتیان آموخت. سلوک ساران همچنین در مستر کلاس های خانم اولین شورکبر از اتریش شرکت کرده است. وی دوره های پداگوژی آواز ( تدریس آواز) خانم هاسمیک کاراپتیان و آقای محمد سلمان و دوره های کر و رهبری خانم انزلی را گذرانده است. از فعالیت های اجرایی ایشان می توان به عضویت در گروه های کر متعدد به رهبری آرش فلاحی، آرش گوران، بردیا کیارس، میلاد امرانلو و سحر انزلی و به روی صحنه رفتن برای رکوئیم موتزارت، کامینابورانا، موزیکال بینوایان و رسیتال های آواز متعدد اشاره نمود.

آریا شادمهر
پیانو

آریا شادمهر در سال ۶۵ و در خانواده ای هنردوست و هنرمند متولد گردید. وی فارغ التحصیل کارشناسى ارشد در رشته شیمى آلى می باشد. شادمهر از همان کودکی تحت تعلیم برادر بزرگتر و پدر بزرگ خود، دکتر هدایت که از شاگردان استاد صبا می باشد، قرار گرفت. وی در سن هفت سالگى یادگیرى ساز تنبک را زیر نظر استاد کامکار آغاز نمود و به همراه برادر خود، اجراى متعددى را در تهران و دیگر شهرها انجام داده اند. آریا شادمهر به دلیل علاقه بسیار زیادی که به ساز پیانو داشت، یادگیرى این ساز را نیز در همان زمان آغاز نمود و سپس از سال ۸۹ تدریس این ساز شروع نمود و همکاری با آموزشگاه ها، مهد ها و آکادمى های متعدد را در کارنامه فعالیت هنری خود دارد. شادمهر هم اکنون به عنوان مدرس پیانو با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

امیرعلی خلیلی
ویولن

امیرعلی خلیلی متولد سال ۱۳۷۷ و تخصص او، پرفورمنس ویولن، همنوازی و آنسامبل مجلسی، زیبایی شناسی موسیقی، سلفژ و تربیت شنوایی، تدریس موسیقی کودک بر اساس متد سوزوکی است. وی دارای ۱۴ سال سابقه نوازندگی ویولن می باشد. خلیلی در مسیر هنری خود از اساتیدی چون امیر فتحی، مازیار ظهیر الدینی، دکتر ستاره بهشتی، حسین قنبری، شایا اسدی، بابک پاکزاد، کیاوش صاحب نسق، علی رحم جو آذر و دکتر ایمان فخر، بهره برده است. همچنین، گذراندن دوره مربی گری سوزوکی، گذراندن دوره تاریخ موسیقی غرب با رویکرد شنیداری و دوره سلفژ کاربردی و تفسیر موسیقی با دکتر بهشتی، گذراندن کارگاه اجرا و زیبایی شناسی موسیقی باروک با الفریده اشتامر، گذراندن کارگاه آموزشی تکنیک الکساندر و بدن آگاهی با کلاودیا هنزن، گذراندن دوره آموزشی آنسامبل و موسقی مجلسی با بابک پاکزاد و ایمان فخر، گذراندن کارگاه شیوه تمرین رپرتوار موسیقی با بابک کوهستانی را در کارنامه فعالیت هنری خود دارد. ۶ سال سابقه تدریس خصوصی در آموزشگاه های معتبر موسیقی و سابقه فعالیت های متعدد در زمینه آنسامبل و موسیقی مجلسی از دیگر فعالیت های وی می باشد.

عطا رستگار
گیتار پاپ و کلاسیک

عطا رستگار متولد ۱۳۷۲ و دارای کارشناسی نوازندگی گیتار کلاسیک و کارشناسی ارشد نوازندگی گیتار کلاسیک از دانشگاه هنر تهران می باشد. از فعالیت های هنری وی میتوان به عضویت در خانه موسیقی و دارای کارت صلاحیت تدریس ، مدیر مسئول آکادمی موسیقی رستگار در شهرستان اراک، برگزیده مقام اول جشنواره ملی موسیقی جوان سال۱۳۹۹، برگزیده جشنواره ملی موسیقی جوان سال ۱۳۹۸، برگزیده جشنواره ملی موسیقی جوان سال ۱۳۹۶، برگزیده مسابقه کشوری گیتار کلاسیک تهران (مگتان) سال ۹۸، برگزیده مسابقه کشوری نوازنده برتر کنسرواتوار تهران سال ۹۶، مقام اول جشنواره موسیقی فجر استان خوزستان سال ۱۳۹۳، همکاری با پروژه موسیقی سایت گیتار بای مسترز آمریکا در ضمینه اجرای قطعات فولک ایرانی، داوری دو دوره مسابقه کشوری گیتار انجمن موسیقی شمیرانات و شمال تهران و اجراهای متعدد اشاره نمود. همچنین عطا رستگار در زمینه تدریس نیز فعالیت داشته و از سوابق تدریس وی می توان به  تدریس گیتار کلاسیک در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما ،تدریس در دانشگاه جامع علمی و کاربردی و تدریس گیتار کلاسیک از سال ۸۹ تا کنون اشاره نمود.