موسیقی کودک

اسلایدر-موسیقی کودک

بهترین مرکز آموزش موسیقی کودک در تهران

اگرچه آموزش موسیقی به کودکان می تواند در رشد شخصیتی کودک اثر چشمگیری داشته باشد، اما مهمترین مساله که باید به آن توجه داشت، انتخاب آموزشگاه مناسب است. نحوه آموزش و محیط آموزشی یکی از گزینه های حایز اهمیت است که باید با دقت انتخاب شود تا کودک را به ادامه آموزش ها علاقمند نماید.

آموزشگاه موسیقی الهام با در نظر گرفتن موارد فوق و بهرمندی از اساتید مجرب تمامی خواسته های والدین و کودکان را در جهت آموزش موسیقی در این زمینه مورد توجه قرار داده است.

آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان بهترین مرکز آموزش موسیقی کودک با در دست داشتن بزرگترین و حرفه‌ای‌ترین مرکز آموزش موسیقی کودک (ارف) در شرق تهران، امکان آموزش حرفه‌ای، سالم و پرنشاط موسیقی را برای کودکان فراهم نموده است. برای آشنایی با اساتید موسیقی کودک آموزشگاه الهام از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

تفاوتی ندارد که کودک شما محمدرضا شجریان بعدی باشد یا یک قطعه موسیقی را در تنهایی برای خود زمزمه کند. به هر حال، او از آموزش موسیقی بهره زیادی خواهد برد. تحقیقات نشان می‌دهد یاد گیری دو، ر، می‌ها در مقایسه با الفبا، به مراتب ذهن کودک را بیشتر فعال میکند.به همین علت ما تلاش نموده ایم تا به عنوان بهترین مرکز آموزش موسیقی کودک در تهران در ارائه خدمات موسیقی برای کودکان بهترین روش ها را به کار بگیریم

باید توجه داشت که یادگیری موسیقی برای کودکان، فقط نواختن چند آهنگ نیست! محققین به این نتیجه رسیده‌اند که یادگیری موسیقی، فراگیری مهارت‌ها و موضوعات دیگر را برای کودک آسان‌تر می‌کند. همچنین در بین کودکان ۲ تا ۹ سال، یادگیری موسیقی منجر به تحریک و تقویت قسمت‌هایی از مغر می‌شود که کنترل زبان را برعهده دارد، در نتیجه یادگیری زبان و مهارت‌های کلامی را برای کودک آسان‌تر می‌کند. از طرفی تحقیقات نوروساینتیست‌ها بر روی مغر کودکان نشان می‌دهد که یادگیری موسیقی باعث می‌شود آنان از مغز خود بیشتر کار بکشند و این به مرور باعث بهبود کارکرد مغز می‌شود. همچنین کودکانی که در معرض یادگیری موسیقی قرار می‌گیرند، توانایی‌ حل مسائل ریاضی را بیشتر در خود پرورش می‌دهند.