بهترین آموزشگاه ویولنسل در شرق تهران

ویلون سل یا چلو ؛ سازی زهی دارای چهار سیم است که با آرشه یا زخمه نواخته می‌شود. این ساز که در زبان فرانسوی و ایتالیایی به آن ویولن سل و در زبان انگلیسی به آن چلو گفته می شود، صدایی بم، گیرا و بسیار زیبا دارد ویولن سل، سازی بزرگ و سنگین است؛ به طوری که نوازنده برای نواختن ویولن سل ، خود بر روی صندلی می نشیند و ساز را به وسیله ی میله ای آهنی که در قسمت تحتانی آن وجود دارد، بر روی زمین، بین پاهایش، قرار می دهد.اما اگر می خواهید نواختن این ساز را یاد بگیرید و به دنبال بهترین آموزشگاه ویولنسل در شرق تهران برای فراگیری این ساز هستید، ادامه این مطلب را بخوانید.

آموزش ویلونسل

ویولن سل با توجه به رپتوار اجرایی گسترده و تکنیکال آن جزو سازهای ساده نیست. از این رو آموزش درست این ساز بسیار مهم است. آموزش ویولن سل کار سخت و مشکلی نیست فقط نیازمند پشتکار تمرین و علاقه است.

آموزشگاه موسیقی الهام با استفاده از اساتید متخصص و مجرب ساز ویلونسل و با بهره گیری از آخرین متد و فن آوری های روز دنیا ؛ دارا بودن سالنهای اجرای فردی و گروهی ؛ دارا بودن تجهیزات موسیقی ؛ رفتار حرفه ای با هنرجویان برای ایجاد جذابیت و درک بهتر موسیقی و داشتن مجوزهای لازم از سازمان ها و مراکز مربوطه می تواند بهترین گزینه در انتخاب یک آموزشگاه خوب برای آموزش ویلونسل باشد .

همچنین می توانید از مشاوره رایگان موسیقی برای انتخاب بهتر ساز تخصصی خود بهرمند شوید.

اگر شما هم به ساز ویولنسل علاقه دارید و می خواهید یادگیری این ساز را شروع نمایید، حتما به آموزشگاه موسیقی الهام که بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران است،مراجعه نمایید. بی شک با مشاهده محیط آموزشگاه و ملاقات با اساتید آن در این آموزشگاه ثبت نام نموده و از انتخاب خود رضایت کامل را کسب خواهید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.