بهترین آموزشگاه برای آموزش کالیمبا

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ساز کالیمبا از جمله سازهایی است که به تازگی بسیار محبوب شده است. دلیل این محبوبیت را می توان کوچک بودن ساز وصدای دلنشین آن دانست. اگر شما هم به کالیمبا علاقه دارید و به دنبال بهترین آموزشگاه تدریس کالیمبا برای یادگیری این ساز دوست داشتنی هستید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید.

کالیمبا

این ساز، یک سازموسیقی آفریقایی است که در خانواده لاملفون ها قرار دارد و قدمت آن به ۱۰۰۰۰ سال پیش از میلاد بازمی گردد .

کالیمبا معمولا از یک صفحه صدای چوبی متصل به کلیدهای متناوب فلزی تشکیل شده و بسته به نوع کالیمبا با دو دست به نحوی که تارها با انگشت شست یا دیگر انگشتان کشیده شود نواخته می شود.

سه نوع کالیمبا با مارک تجاری وجود دارد که تربل، سلست و آلتو نام دارند.

هرکدام از آنها به خاطر کلیدهای فلزی منحصربه فرد از نظر ظاهری به هم شبیه هستند، اما در عملکرد کلی و جزئیات با هم تفاوت دارند.

بهترین آموزشگاه برای آموزش کالیمبا

اگر شما هم شیفته این ساز شده اید، اما برای انتخاب یک آموزشگاه موسیقی خوب، تردید دارید، آموزشگاه موسیقی الهام می تواند یک انتخاب عالی باشد.

اساتیدی که در این اموزشگاه تدریس می کنند، همگی دارای تحصیلات و تجارب بسیار عالی در زمینه موسیقی بوده و با متد جدید موسیقی را آموزش می دهند.

رضایت هنرجویان و توانمندی آن ها ،ضمانتی است بر اداعایی که داریم.

آموزشگاه موسیقی الهام

آموزشگاه موسیقی الهام به عنوان بزرگترین و بهترین آموزشگاه شرق تهران، در تمامی رشته های موسیقی از اساتید نمونه و با تجربه بهره می برد.

در زمینه آموزش کالیمبا نیز، می توانید با اطمینان کامل این آموزشگاه را انتخاب نمایید.

مشاوره رایگان در آموزشگاه موسیقی الهام

یکی دیگر از مزایای آموزشگاه موسیقی الهام ارایه مشاوره رایگان می باشد.مشاروه رایگان به هنرجو کمک می کند تا مسیر هنری خود را به درستی انتخاب نماید و پیش از شروع ، تمامی سوالات خود را برطرف نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.