بهترین آموزشگاه آموزش هنگ ‌درام

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش هنگ درام هستید، حتما این مطلب را تا انتها دنبال نمایید.

 هنگ‌درام

سازهنگ‌ درام از خانواده سازهای کوبه‌ای و ملودیک می باشد. هنگ‌ درام بر خلاف ظاهر آن که یاد‌آور قبایل آفریقایی یا سرخ پوستی است،ساز منحصر به فردی است که توسط دو فرد سوئیسی به نام‌های فلیکس روهنر و سابینا شارر ابداع و ساخته شده است و از سال ۲۰۰۰ آن را به صورت رسمی معرفی کرده اند.

ایده ابداع هنگ درام از سازی فلزی گرفته شده است که در سال ۱۷۰۰ میلادی در آمریکا جنوبی و آفریقا مورد استفاده بوده است.

نکته مهم : آموزش این ساز نیاز به تخصص و تجربه دارد چرا که بدست آوردن اندازه صحیح تن فیلدها برای ایجاد آن بر بروی بدنه ساز بسیار دقیق و حساس است وهرسانتی‌متر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بنابر این اولین و مهمترین اصل در یادگیری این ساز تدریس صحیح و حرفه ای آن است.

بهترین آموزشگاه آموزش هنگ ‌درام

همانطور که گفته شد، علاقمندان به اینگونه سازها نیازمند یادگیری در آموزشگاههای موسیقی حرفه ای و قابل قبول برای یادگیری و نواختن آن دارند . باید توجه داشت که فرآیند یادگیری نه تنها به استعداد و تمرین هنرجو بلکه به کیفیت آموزش و متد های آموزشی نیز بستگی دارد.

آموزشگاه موسیقی الهام بعنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین آموزشگاههای موسیقی شرق تهران ؛ با استفاده ازاساتید و مدرسان متخصص ومجرب رشته های موسیقی ضمن ارایه بهترین خدمات آموزشی ؛ بهترین نحوه تدریس را نیز از آن خود نموده است.

بنابراین اگر به ساز جدید و جذاب هنگ درام علاقه دارید و به دنبال بهترین آموزشگاه تدریس هنگ درام هستید و می خواهید با تدریسی حرفه ای این ساز را یاد بگیرید، آموزشگاه موسیقی الهام می تواند یک گزینه بسیار عالی باشد.

مشاوره رایگان

یکی دیگر از مزایای آموزشگاه موسیقی الهام  استفاده از مشاوره رایگان تحت نظر اساتید مربوطه در برهه های مختلف زمانی در جهت بهبود روند آموزش و بهره مندی تجارب و تخصص مربیان در جهت انتخاب  دقیق ترمسیر هنری برای هنرجویان است .برای استفاده از مشاوره رایگان کافی است با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید و یا از طریق سایت برای مشاوره رایگان درخواست دهید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.