بهترین آموزشگاه آموزش تنبک

تنبک یکی از اصلی ترین اجزای موسیقی سنتی ایرانی است . این ساز در کنار دیگر ساز های کوبه ای ایرانی به دو صورت تکنوازی و همنوازی نواخته میشود که امروزه تمرکز استادان این ساز بیشتر بر روی تکنوازی و تکنیک نوازی تنبک معطوف شده است.

آموزش تنبک در موسیقی ایرانی پایه و اساس ریتم شناسی است و نقش بسیار مهمی در آن دارد .در واقع تنبک نقش اصلی را در ریتم و ضرب قطعات موسیقی سنتی ایفا میکند.

بهترین آموزشگاه آموزش تنبک

علاقمندان به سازهای سنتی به دنبال آموزش و در نتیجه نواختن این سازها می باشند.از آنجا که فرایند آموزش نه تنها به استعداد و تمرین هنرجو بلکه به کیفیت آموزش و متد های آموزشی بستگی دارد،در نتیجه در انتخاب آموزشگاه و اساتید باید بسیار محتاط عمل نمود.

آموزشگاه موسیقی الهام بعنوان یکی از بزرگترین آموزشگاههای شرق تهران و با استفاده ازاساتید و مربیان متخصص ومجرب رشته های موسیقی توانسته برگ زرینی را در کارنامه هنری خود ثبت نماید .

همچنین با آموزش سازهای مختلف و بهره گیری از آخرین متد و فن آوری های روز دنیا ؛ دارا بودن سالنهای اجرای فردی و گروهی ؛ استفاده از تجهیزات وانواع  ابزار آلات موسیقی و سیستمهای صوتی و تصویری  ؛ رفتاری مناسب و فرهنگی با هنرجویان برای ایجاد جذابیت و درک بهتر موسیقی و داشتن مجوزهای لازم از سازمان ها و مراکز مربوطه ،موفق شده که موسیقی دانان و هنرمندانی زیادی  را در زمینه های متعدد موسیقی به ثمر رساند.

مشاوره رایگان

در آموزشگاه موسیقی الهام هنرجو می تواند از مشاوره رایگان اساتید نیز بهره برده و مسیر هنری خود را به صورت دقیق تری انتخاب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.