ایوت گریگوریان مدرس پیانو

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ایوت گریگوریان از مدرسان آموزشگاه موسیقی الهام می باشد که در زمینه تدریس ساز پیانو با مهارت بالای خود فعالیت می نماید.

پیانو

پیانو از جمله سازهای محبوب و با شکوه می باشد که دارای انواع متفاوتی است. پیانو در کل به دو صورت آکوستیک و دیجیتال ساخته می شود و هر کدام از این مدل ها در امکاناتی که برای نوازنده به ارمغان می آورند متفاوت هستند و همین موضوع باعث می شود تا قیمت آن ها نیز متفاوت باشد.

کلاس پیانو

محل قرارگیری انگشتان دو دست روی کلیدهای پیانو در نواختن آن اهمیت دارد. معمولاً در آهنگ‌ها نت اول شماره دارد که انگشت شروع‌کننده در نواختن آن آهنگ را مشخص می‌کند. آموختن صحیح  و اصولی ساز پیانو به نواختن زیبای آن کمک می نماید.

برای شناخت اصول صحیح نواختن علاوه بر استعداد، نیازمند اساتید مجرب نیز می باشید.

یک استاد خوب در مرحله اول باید به کاری که انجام می دهد علاقه داشته باشد. اگر علاقه ای در کار نباشد روش ها و تکنیک های دیگر برای تبدیل شدن به استاد خوب موثر واقع نخواهد شد. استاد باید دروسی را تدریس کند که خودش به آن درس ها علاقه دارد و بر آن دروس مسلط است.

استاد ایوت گریگوریان از جمله اساتید با تجربه و علاقمند در زمینه تدریس پیانو می باشد.

ایوت گریگوریان مدرس پیانو

بیوگرافی ایوت گریگوریان

ایوت گریگوریان در سال ۱۳۴۸ متولد گردید. استاد گریگوریان از ابتدا به ساز پیانو علاقمند بود، به همین دلیل رشته هنری خود را در این زمینه آغاز نمود.پس از اتمام دوران تحصیل از هنرستان موسیقی فارغ‌التحصیل گردید.

تدریس پیانو

ایوت گریگوریان پس از فراگیری تخصصی این ساز ، تدریس پیانو را به عنوان یک حرفه آغاز نمود. گریگوریان از پیش‌کسوتان تدریس حرفه‌ای پیانو می باشد که  از سال ۱۳۶۲ مشغول فعالیت در این حیطه است .

 او به عنوان مربی با حوصله و مهربان توسط شاگردانش توصیف می‌شود که با آموزشگاه موسیقی الهام نیز در حال همکاری است. وی علاوه بر تدریس ساز پیانو به صورت حرفه ای، به فعالیت های هنری دیگری نیزدر این زمنیه پرداخته است.

فعالیت هنری

 ایوت گریگوریان اجرای بیش از چند ده رسیتال پیانو در سالهای پس از فارغ‌التحصیلی از هنرستان موسیقی را در رزومه هنری خود به ثبت رسانده است.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.