امیرعلی خلیلی مدرس ویولن

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

ویولن یکی از سازهای مهم می باشد. نقش این ساز چه در ارکستر بزرگ چه به طور جمعی و انفرادی آنقدر پر اهمیت است که آن را شاه سازها گفته اند. وجهه جهانی ویولن را می‌توان در سازگاری آن با فرهنگهای مختلف دید. این ساز طرفداران بسیار زیادی دارد اما به عنوان سازی سخت دسته بندی می شود. اگرچه نحوه تدریس می تواند یادگیری این ساز را بسیار جذاب نماید. اگر شما هم به فراگیری این ساز علاقه دارید، در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام با امیرعلی خلیلی مدرس ویولن این آموزشگاه بیشتر آشنا شوید.

امیرعلی خلیلی مدرس ویولن

امیرعلی خلیلی متولد سال ۱۳۷۷ می باشد. تخصص خلیلی، پرفورمنس ویولن، همنوازی و آنسامبل مجلسی، زیبایی شناسی موسیقی، سلفژ و تربیت شنوایی، تدریس موسیقی کودک بر اساس متد سوزوکی است.

وی دارای ۱۴ سال سابقه نوازندگی ویولن می باشد. خلیلی در مسیر هنری خود از اساتیدی چون امیر فتحی، مازیار ظهیر الدینی، دکتر ستاره بهشتی، حسین قنبری، شایا اسدی، بابک پاکزاد، کیاوش صاحب نسق، علی رحم جو آذر و دکتر ایمان فخر، بهره برده است.

همچنین، گذراندن دوره مربی گری سوزوکی، گذراندن دوره تاریخ موسیقی غرب با رویکرد شنیداری و دوره سلفژ کاربردی و تفسیر موسیقی با دکتر بهشتی، گذراندن کارگاه اجرا و زیبایی شناسی موسیقی باروک با الفریده اشتامر، گذراندن کارگاه آموزشی تکنیک الکساندر و بدن آگاهی با کلاودیا هنزن، گذراندن دوره آموزشی آنسامبل و موسقی مجلسی با بابک پاکزاد و ایمان فخر، گذراندن کارگاه شیوه تمرین رپرتوار موسیقی با بابک کوهستانی را در کارنامه فعالیت هنری خود دارد.

سابقه فعالیت های متعدد در زمینه آنسامبل و موسیقی مجلسی از دیگر فعالیت های وی می باشد.

امیرعلی خلیلی

تدریس ویولن

امیرعلی خلیلی دارای ۶ سال سابقه تدریس خصوصی در آموزشگاه های معتبر موسیقی می باشد . هم اکنون امیرعلی خلیلی به عنوان مدرس ویولن با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.