اشکان احمدی مدرس گیتار کلاسیک

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

گیتار کلاسیک از جمله انواع گیتارها می باشد که شاید به دلیل شباهت های ظاهری خانواده این ساز، تشخیص هر کدام از گیتارها از دیگر انواع آن کمی دشوار به نظر آید. به احتمال بسیار زیاد گیتارهای خانواده‌ی الکتریک به سرعت قابل شناسایی خواهند بود، اما مابقی آنها کاسه‌های بزرگ تو خالی شبیه به عدد ۸ انگلیسی دارند. در گیتار کلاسیک، صدای عمیق ‌تر و در گیتار فلامنکو چابکی و شدت صداها اهمیت دارد. اگر به فراگیری گیتار کلاسیک و نواختن آن علاقه دارید، در ادامه این مطلب با اشکان احمدی مدرس گیتار کلاسیک آموزشگاه موسیقی الهام بیشتر آشنا شوید.

اشکان احمدی مدرس گیتار کلاسیک

اشکان احمدی متولد سال ۱۳۷۰ می باشد. وی در زمینه آهنگسازی و نوازندگی گیتار کلاسیک فعالیت می نماید. احمدی گیتار را با تعلیم اساتیدی چون گلفام خیام، مهرداد پاکباز و بهرام جباری‌زاده آموخت و پس از آن در مسترکلاس های لیلی افشار، Marcin Dylla ،Aniello Desiderio ،Lorenzo Micheli شرکت نمود.

 همچنین مبانی موسیقی آهنگسازی را از اساتیدی چون کیاوش صاحب نسق، کارن‌کیهانی،امیرحسین‌الله دادی، سیاوش روشن و حسین قنبری فراگرفت و ساز پیانو را با استاد فراز عقیلی آموخت.

اشکان احمدی مدرس گیتار کلاسیک
اشکان احمدی مدرس گیتار کلاسیک

فعالیت هنری

اجرا در پروژه  non standard musi، اجرا در ٢ دوره فستیوال موسیقی معاصر تهران (سومین و چهارمین)، چند اجرا در سالن های عمارت روبرو (پروژه صدا)،  چند اجرا در خانه نمایش دا (هفته گیتار کلاسیک)، نوازندگی و آهنگسازی در چند فیلم کوتاه و تئاتر، اجراهای بداهه نوازی به صورت تک نوازی و گروهی با سازهایی مانند (تار، ویولون‌سل ، پیانو ، گیتار) از سوابق اجرا و فعالیت هنری اشکان احمدی (از سال ۱۳۸۸) می باشد.

تدریس گیتار کلاسیک

اشکان احمدی علاوه بر نوازندگی و آهنگسازی ،از سال ۱۳۹۱ و در آموزشگاه های متعدد در زمینه تدریس موسیقی فعالیت داشته است و هم اکنون به عنوان مدرس گیتار کلاسیک با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.