اساتید

ایوت گریگوریان
پیانو

ایوت گریگوریان متولد سال ۱۳۴۸ می باشد. او که به ساز پیانو بسیار علاقمند بود، رشته هنری خود را در این زمینه آغاز نمود و فارغ‌التحصیل از هنرستان موسیقی می باشد. وی پس از فراگیری تخصصی این ساز ، تدریس پیانو را به عنوان یک حرفه آغاز نمود. گریگوریان از پیش‌کسوتان تدریس حرفه‌ای پیانو می باشد که  از سال ۱۳۶۲ مشغول فعالیت در این حیطه است و او به عنوان مربی با حوصله و مهربان توسط شاگردانش توصیف می‌شود که با آموزشگاه موسیقی الهام نیز در حال همکاری است. وی علاوه بر تدریس ساز پیانو به صورت حرفه ای، به فعالیت های هنری دیگری نیزدر این زمنیه پرداخته است. ایوت گریگوریان اجرای بیش از چند ده رسیتال پیانو در سالهای پس از فارغ‌التحصیلی از هنرستان موسیقی را در رزومه هنری خود به ثبت رسانده است.

نسترن نفریه
پیانو

نسترن نفریه در سال ۱۳۶۲ متولد شد و در زمنیه موسیقی تحصیل خود را ادامه داد و دارای مدرک کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر می باشد. نفریه در مسیر هنری خود ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی انتخاب نمود. همچنین زیر نظر اساتید مجربی چون دکتر مانی جعفرزاده، استاد صراف، استاد ساهاکیان، استاد پناهی به فراگرفتن ساز پیانو و نواختن آن پرداخته است.نسرین نفریه پس از فراگیری پیانو به تدریس علاقه نشان داد و تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. وی در این مسیر به انجام فعالیت های هنری بسیاری نیز پرداخته است .از فعالیت های او می تئوان به شرکت در کنسرت های متعدد اشاره نمود.نفریه در کنسرت‌های گروه‌های کرال کلاسیک و فرهنگسرای بهمن، رسیتال‌های دانشگاه هنر و گروه‌های مختلف پاپ حضور داشته است.

نسیم دارا
ویلون و ویولا

نسیم دارا از ۱۳۸۳ تدریس ویولن را در تهران آغاز نمود و به مدت پنج سال در آموزشگاه‌های مختلفی همچون آوای مهر، آوای بهار، الهام، ارغوان، چاووش و… به تدریس و تحقیق در مورد شیوه‌های آموزشی پرداخت. پس از آن تدریس ویولن به کودکان را زمینه تخصصی خود قرار داد. وی نواختن ویولن را از ۱۳۷۱ نزد استاد بهروز وحیدی آذر آغاز نمود و بعدها از محضر اساتیدی چون ابراهیم لطفی، دکتر ستاره بهشتی و پانیذ فریوسفی بهره برد. او پس از عضویت در ارکستر فیلارمونیک تهران، به نواختن ساز ویولا در کنار ساز تخصصی خود پرداخت و پس از گذراندن دوره مهندسی کیفیت که به گفته خود او تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت آموزشی کلاس‌های او گذاشت، تصمیم به ادامه تحصیل در رشته نوازندگی سازجهانی گرفت و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد موسیقی می‌باشد.

وب‌سایت شخصی
زهرا کریمی
ویولن

زهرا کریمی متولد سال ۱۳۷۵ می باشد. او فارغ التحصیل کارشناسی نوازندگی ساز جهانی از دانشگاه هنر بوده و نوازندگی ویلن را از سال ۸۷ آغاز نموده است. وی از محضر اساتیدی چون سامان صمیمی، ابراهیم لطفی، ایمان فخر و پدرام فریوسفی بهره برده است. سلفژ را نزد آقایان عرفان خالدی و مهدی قاسمی و هارمونی را نزد شهرام توکلی آموخته است. همکاری با ارکستر اشتیاق به خوانندگی علیرضا قربانی، ارکستر فرهنگ و هنر به رهبری استاد فرهاد فخرالدینی، کر تهران به رهبری مهدی قاسمی، ارکستر رسا به رهبری بهنام ابوالقاسم،ارکستر آرکو به رهبری ابراهیم لطفی ،ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران و کسب مقام اول جشنواره موسیقی فجر به همراه ارکستر پاسارگاد به رهبری مهدی پناهی رادر کارنامه هنری خود دارد. تدریس در آموزشگاه های ویلن، الهام و ترنم مهر از سوابق آموزشی وی می باشد.

سینا صالحی بنادکی
ویولن

سینا صالحی بنادکی متولد ۱۳۷۹ می باشد. وی فراگیری ویولن را از سال ۸۷ نزد امیر حسین ملک آغاز نمود و تحت نظر پدرام فریوسفی به ادامه آن پرداخت. وی با رتبه ۱۳ کنکور سراسری هنر به دانشگاه هنر راه یافت و دانشجوی کارشناسی نوازندگی ساز جهانی (ویولن) در دانشگاه تهران می باشد. از سوابق هنری او می توان به همکاری با ارکستر آیسو(ایران-اتریش) به رهبری کریستین شولتز، ارکستر گروه کر شهر تهران به رهبری مهدی قاسمی ،آنسامبل اپرای تهران به سرپرستی هادی قضات، ارکستر آرکو به رهبری ابراهیم لطفی،ارکستر جوانان ایران به رهبری آرمان نوروزی، و بابک جهانبخش اشاره نمود.شرکت در مستر کلاس آنا گوتوسا استاد دانشگاه MDW، کاوه دانشمند از ایتالیا، بروکارد تولکه از اتریش، برگزاری ورک‌شاپ نوازندگی ویولن،نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

بابک میرکریمی
گیتار پاپ و گیتار الکتریک

بابک میرکریمی در سال ۱۳۶۵ و در شهر گرگان دیده به جهان گشود. وی که از همان کودکی به موسیقی علامه داشت، از سال ۱۳۷۹ شروع به فراگیری موسیقی نمود و کارشناسی موسیقی خود را از کنسرواتوار تهران دریافت کرد .میرکریمی سازهای گیتار پاپ و گیتار الکتریک را به عنوان سازهای تخصصی خود انتخاب نمود. او در مسیر هنری خود از محضر اساتیدی همچون بابک میرزاخانی، حمید عدالت‌نژاد (گیتار)، مصطفی کمال پورتراب، محسن الهامیان، پریچهر خواجه، فرزاد نوشاد، اربی بابومیان و اساتید دیگر بهره برده است. بابک میرکریمی به همراه گروه باربد در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته و در بیست و سومین جشنواره‌ی موسیقی فجر به همراه این گروه اجرا کرده است. همچنین، وی در کنسرت‌های متعدد در کنار خوانندگانی همچون علی تفرشی، محسن یاحقی، مرتضی پاشایی و غیره حضور داشته است.

ماهر پورعبیات
گیتار پاپ و گیتار الکتریک

ماهر پورعبیات متولد سال ۱۳۷۲ در شهر اهواز است . پورعبیات اگرچه رشته تحصیلی خود را موسیقی انتخاب نمود اما از همان کودکی در این عرصه قدم نهاده و فراگیری موسیقی را آغاز نموده است. او از سن ۱۳ سالگی شروع به فراگیری موسیقی نمود و کارشناسی موسیقی خود را از دانشگاه هنر و معماری تهران دریافت کرد . ماهر پورعبیات، در مسیر هنری خود از محضر اساتید مجربی همچون علیرضا تفقدی ، فرزاد فخرالدینی ، کامران پنبه اییان ، فرزین طهرانیان ، وارطان ساهاکیان ، فرشاد شیخی ، دکتر محمد سریر ، دکتر حسن ریاحی و اساتید دیگر بهره برده است. وی تدریس موسیقی را نیز در زمینه گیتار پاپ و گیتار کلاسیک انجام می دهد و همچنین موفق به دریافت مقام دوم جشنواره ی موسیقی جوان در سال ۱۳۹۴ شده است.

علیرضا امان الهی
گیتار کلاسیک

علیرضا امان الهی در سال ۱۳۶۷ و در شهر تهران متولد گردید. امان الهی از همان کودکی به فراگیری موسیقی علاقه نشان داد و به همین علت از سنین پایین فراگیری موسیقی را به صورت جدی آغار نمود و در نهایت در این رشته تحصیلی فارغ التحصیل گردید. وی از دانش آموختگان موسیقی در رشته گیتار کلاسیک از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز است. همانطور که گفته شد علیرضا امان الهی، یادگیری موسیقی را در سن پایین و از سن ۱۵ سالگی با نواختن ساز پیانو آغاز نمود . سپس به نواختن گیتار کلاسیک علاقمند شد و این ساز را نزد اساتیدی چون علی شهرآشوب، افشین ضیائیان و علیرضا تفقدی فراگرفت. امان الهی ، همچنین در هارمونی، کنترپوان و‌ سلفژ از محضر اساتید شهاب شرفی، وارطان ساهاکیان و فرشاد شیخی بهره برده است. 

حسن زرآینه
گیتار کلاسیک و پاپ

حسن زرآینه متولد ۱۳۶۹ و فارغ التحصیل کارشناس نوازندگی موسیقی جهانی از دانشکده موسیقی دانشگاه تهران بوده و مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی خود را نیز از همین دانشگاه دریافت نموده است. وی دوره گیتار کلاسیک را زیر نظر اساتیدی چون مهرداد پاکزاد،پدرام فلسفی و آیلین ارجمند گذرانده و فراگیری مبانی آهنگسازی و فرم را نیز از حضور اساتیدی چون امین هنرمند،هوشیار خیام،محمدرضا تفضیلی،امیر اسلامی ،کارن کیهانی و... بهره برده است. شرکت در مستر کلاس گیتار کلاسیک پروفسور Wallter Wüdinger و Dietmar Kres ،شرکت در مسترکلاس مباحث آکومپانیمان وموزیکالیته مدرسه عالی موسیقی هامبورگ Brukhard Kehring ،گذراندن دوره کارگاه تربیت مربی موسیقی کودک بانگرشارف-شول ورک را نیز در کارنامه هنری خود دارد. اجرای کنسرت های متعدد دراستان های تهران،کرج،اصفهان و...، کسب مقام اول درمسابقه گیتارتهران ،رتبه دوم آزمون سراسری کارشناسی ارشد از سوابق هنری وی میباشد.

علیرضا شریعتی
پیانو / سلفژ / تئوری موسیقی

علیرضا شریعتی فارغ التحصیل رشته نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه هنر تهران میباشد.او موسیقی را از سال ۷۸ و با نوازندگی سنتورآغاز نمود. نواختن یک دوره ردیف های موسیقی ایرانی با ساز سه تار،نوازندگی پیانو نزد علی آزاد ، شهره جلالی قاجار و اقدس پور تراب و بهره بردن از آموزش های شریف لطفی ،حمیدرضا دیبازر،هوشیار خیام ،مرحوم حامد مهاجر، شهرام توکلی ، میلاد عمرانلو ، محمدرضا تفضلی و بدریکوهی ، میلانی را در کارنامه هنری خود دارد. برگزاری کنسرت های مختلف در تالار فارابی ، اندیشه حوزه هنری ، فرهنگسرای ارسباران ، ایوان شمس و شرکت در جشنواره های موسیقی فجر ۸۹ و ۹۰ همراه با گروه کر دیسونانس به رهبری آقای مهدی جاور، کسب مقام دوم در جشنواره ۸۹ ،همکاری با گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو، همکاری با گروه سرنا هارمونیکا به سرپرستی منصور پاک نژاد، ساخت موسیقی برای انیمیشن های متعدد از جمله فعالیت های هنری وی می باشد.

مرتضی قائمی
ویولنسل

مرتضی قائمی متولد سال ۱۳۶۷ می باشد. قائمی موسیقی را با آموزش ساز تار نزد استاد کیوان ساکت آغاز نموده است .وی پس از فراگیری ساز تار ویولنسل را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب نمود و از سال ۱۳۸۹ تا به امروز مشغول فراگیری و نواختن ساز ویولنسل می باشد. مرتضی قائمی ویلون سل را  نزد اساتیدی چون مجید اسماعیلی، آیدین احمدی‌نژاد و خانم ژابیز زربخش فراگرفت است و ما‌‌‌بین این سالها چند دوره مستر کلاس را نیز در کشور ارمنستان و نزد استاد آرام تالالیان به پایان رسانده است. وی همچنین چند دوره کورس تحصیلی را در کشور ایتالیا و دروس هارمونی، فرم و تئوری موسیقی را نزد آقای مهران روحانی گذرانده است. قائمی اکنون به عنوان یکی از مدرسین ساز ویولنسل درآموزشگاه موسیقی الهام مشغول فعالیت می باشد.

فریبا شریف
ویلون

فریبا شریف متولد سال ۱۳۶۹ می باشد . وی فراگیری نوازندگی را از سن هشت سالگی آغاز نموده و نوازندگی ویولن کلاسیک را نزد اساتید؛ سیاوش ظهیرالدینی و دکتر ستاره بهشتی  آموخته و در ادامه به فراگیری تئوری موسیقی ، سلفژ ، فرم و هارمونی نزد اساتیدی مانند سعید علیجانی  و حسین قنبری پرداخته است.  بدلیل علاقه وافر به هنر و آفرینش هنری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته مهندسی معماری به انجام رسانده و به گفته خود از ارتباط و تاثیرگذاری متقابل موسیقی و معماری بهره برده است. وی سابقه نوازندگی ویولن در گروه هایی از جمله ارکستر موسیقی شرق ، ارکستر موسیقی نو  ، ارکستر موسیقی کروما و ... را در کارنامه هنری خود دارد . همچنین در راستای افزایش دانش موسیقیایی از سال ۱۳۹۵ فراگیری  نوازندگی پیانو کلاسیک و مدرن را نزد استاد رزیتا شاکر آغاز نموده است. وی پیرو علاقه شخصی خود به آموزش کودک ،  دوره آموزش نوازندگی ویولن با متد سوزوکی را نزد دکتر ستاره بهشتی گذرانده و در حال حاضر در کنار فعالیت نوازندگی  ، به تدریس نوازندگی ویولن کلاسیک به کودکان (از سه سال) مشغول می باشد.

طناز اسد اللهی
ویولن

طناز اسدالهی فارغ التحصیل هنرستان عالی موسیقی در رشته نوازندگی (ساز ویولن) ،فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته موسیقی(نوازندگی ساز جهانی) از دانشگاه عالی موسیقی تهران (ویولا)، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی ساز جهانی(ویولا) از دانشگاه تهران می باشد. وی فراگیری موسیقی از سن ٩ سالگی و با ساز ویولن آغاز نمود، و نزد اساتیدی چون دکتر ستاره بهشتی، دکتر آذین موحد، مهربانو توفیق، سروش دهبستی، تقی ضرابی، مازیار ظهیرالدینی، دکتر امین هنرمند، محمدرضا تفضلی، دکتر هومان اسعدی، پیام گرایلی، ایمان فخر، پانیذ فریوسفی، Isabel Villanueva و Christian Heinecke بهره برده است. نوازنده ویولا در ارکستر سمفونیک تهران ،نوازنده ویولا در ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران ، نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک به رهبری نادر مشایخی ،کنسرت در کشور آلمان -Osnabruck(2010میلادی) ،ارکستر رودکی به رهبری آرش امینی و نادر عباسی،ارکستر کامراتا به رهبری کیوان میرهادی ،حضور در Performance Art به رهبری امیر کنجانی،ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری ،ارکستر دانشگاه تهران به رهبری سهراب کاشف و ... را در کارنامه هنری خود دارد.  همچنین تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۶ موسیقی تهران(ویولن و ویولا)،کسب مقام نخست بخش موسیقی در اولین جشنواره آثار و تولیدات مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر (آبان ۹۱) از دیگر فعالیت های وی می باشد.

عطیه قربانی
گیتار کلاسیک

عطیه قربانی متولد سال ۱۳۶۸ و دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه تهران می باشد. قربانی موسیقی را از شانزده سالگی و با ساز گیتار آغاز نموده و در این زمینه از محضر اساتیدی چون گلفام خیام ، مهرداد پاکباز و آقای خلج بهره برده است . در ادامه نیز دوره های آواز و صدا سازی را زیر نظر اساتیدی چون آرمینه درمگرچیان و بهرنگ شگرفکار و دوره های تکمیلی سلفژ و فرم موسیقی را زیر نظر استاد آرش تیموریان گذرانده است. وی همچنین در مستر کلاسهای Nikita koshkin - David Fiko و گلفام خیام شرکت نموده است. برخی از فعالیت های هنری عطیه قربانی شامل عضویت در ارکستر گیتار دانشگاه تهران به رهبری مهرداد پاکباز و اجرا در تالار آوینی در دی ماه سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲، عضویت در ارکستر گیتار زمان به رهبری فرزاد دانشمند و اجرا در آبان ۱۳۹۲، عضویت در گروه موسیقی فورته و اجرا در دانشگاه تهران ، اجرای سولو گیتار در آمفی تئاتر مرکز علمی کاربردی واحد ۱۱ و تالار آوینی دانشگاه تهران، اجرا در تالار وحدت در سال ۱۳۸۹ و اجرای آوازی در تئاتر می‌باشد. وی هم اکنون به عنوان یکی از مدرسان ساز گیتار کلاسیک در آموزشگاه موسیقی الهام  مشغول فعالیت تدریس می‌باشد.