ابزارهای مهم برای کوک کردن پیانوی گرند 

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

هر سازی برای آنکه صدای زیبایی داشته باشد ، نیاز دارد تا به طور دقیق کوک شود.برای آنکه سازی کوک داشته باشید می توانید از افراد متخصص کمک بگیرید و یا در صورت توانایی خودتان این کار را انجام دهید.برای کوک کردن پیانوی گرند نیازمند وسایل خاصی هستید که در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام به آن ها اشاره شده است.

ابزارهای مهم برای کوک کردن پیانوی گرند

چکش مناسب برای کوک پیانو

اولین ابزاری که برای کوک کردن یک پیانوی گرند به آن احتیاج دارید، چکش خاصی است که به طور اختصاصی برای کوک کردن پیانو ساخته شده است. اگر شما این ابزار را تهیه نکنید، نمی‌توانید ساز خود را به درستی کوک کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا یک چکش با کیفیت و حرفه ای تهیه کنید تا به خوبی بتوانید سیم‌های مختلف ساز خود را کوک کنید.

آچار کوک پیانو

ابزارهای مهم برای کوک کردن پیانوی گرند 

این محصول، یکی از کاربردی ترین ابزار ها هنگام کوک کردن پیانو گرند در نظر گرفته می‌شود. با استفاده از این آچار می‌توانید پیچ‌هایی که برای کوک ساز در نظر گرفته شده است را باز کنید و در نهایت آن‌ها را سفت کنید. این آچار به گونه ای طراحی شده است که می‌توانید به راحتی آن را بچرخانید. بدنه این محصول نیز از جنس استیل مقاوم ساخته شده است تا در مقابل ضربه مقوم باشد.

پیچ گوشتی رگولاتور پیانو

هنگامی که شما به کوک کردن ساز خود می‌پردازید، مواقع متعددی به پیچ گوشتی رگولاتور پیانو احتیاج پیدا می‌کنید. با استفاده از این پیچ گوشتی خاص، شما می‌توانید پیچ‌های خاصی را باز و در نهایت سفت کنید که بدون این محصول، باز کردن آن کاری بسیار دشوار خواهد بود. طراحی این پیچ گوشتی بسیار ساده و در عین حال کاربردی خواهد بود به گونه ای که می‌توانید به راحتی با آن به کوک کردن ساز خود بپردازید.

آچار T شکل پیانو

ابزارهای مهم برای کوک کردن پیانوی گرند 
ابزارهای مهم برای کوک کردن پیانوی گرند 

این محصول، یکی از ابزار های کاربردی در هنگام کوک کردن پیانو گرند به شمار می‌رود. هنگامی که در حال کوک کردن پیانو خود هستید، برخی از پیچ‌های کوک داخل پیانو را باید باز و در نهایت ببندید. خریداری این ابزار و استفاده از آن باعث می‌شود تا باز و بسته کردن این چیپ‌ها سریع ترو راحت تر انجام شود.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.