آهنگ های ساده برای نواختن گیتار

برای افرادی که به تازگی به دنیای موسیقی قدم گذاشته اند نواختن یک اهنگ بسیار هیجان انگیز است.اگر شما هم در اول راه هستید اما می خواهید نواختن آهنگ را شروع نمایید بهتر است با نمونه های ساده شروع کنید.در ادامه این مطلب از وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام، با آهنگ های ساده برای نواختن گیتار آشنا شوید.

آهنگ های ساده برای نواختن گیتار

هدیه از سیاوش قمیشی

اولین آهنگ ساده، ترانه زیبای هدیه است که برای بسیاری از افراد آهنگ خاطره انگیز و دوست داشتنی است. ریتم دست راست آن یکی از انواع ریتم ۶/۸ سنگین به حساب می آید.

 

ورژن آسان آهنگ تولدت مبارک

آهنگ ساده دوم که به شما معرفی می کنیم ترانه تولدت مبارک است. این آهنگ به یادماندنی توسط جناب انوشیروان روحانی و در گام دو ماژور ساخته شده است.

 

 آهنگ گل گلدون من

این اهنگ نیز هم خاطره انگیز و هم زیبا است که عموما با شروع نواختن ، دیگران همخوانی با شما رو شروع خواهند کرد.

 

آهنگ شب طولانی از علی مولایی

این آهنگ در چند سال اخیر بسیار شناخته شده است و در شب خاطره انگیز یلدا به گوش می رسد.شما هم می توانید این آهنگ را به راحتی و پس از تمرین بنوازید.

 

آهنگ خرچنگ های مردابی از حبیب

یکی از ترانه های بسیار زیبا که مفاهیم عمیقی نیز دارد این اهنگ می باشد.این آهنگ یکی از ماندگارترین قطعات پاپ به شمار می آید که افراد زیادی علاقمند به نواختن ان می باشند.

 

اگه یه روز بری سفر

این آهنگ برای همه افرادی که گیتار به دست می گیرند، آشنا ست.نواختن ان راحت است و می تواید برای همخوانی بادیگران نیز این آهنگ را اجرا نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.