آریا شادمهر، مدرس پیانو

موسیقی کودک

موسیقی کودک

موسیقی سنتی ایرانی

موسیقی کلاسیک و پاپ

موسیقی کلاسیک و پاپ


 

مطالب مرتبط با این پست

پیانو را می توان به عنوان یکی از سازهای محبوب برای یادگیری نام برد.این ساز همیشه در میان هنردوستان و علاقندان به موسیقی از جایگاه ویزه ای برخوردار بوده است.اگر شما م به این ساز علاقه دارید و می خواهید یادگیری این ساز را شروع کنید در ادامه این مطلب با آریا شادمهر مدرس پیانو آموزشگاه موسیقی الهام بیشتر آشنا شوید.

پیانو

پیانو در بین سازها کامل‌تر یا بهتر است بگوییم که اصوات گسترده‌تری را تولید می‌کند به همین علت نام آن را مادر سازها می‌نامند. پیانو هفت اکتاو دارد و قادر به تولید فرکانس‌هایی بین ۲۰ تا ۵۰۰۰ هرتز است، همین توضیح برای اطلاع از قدرت مادر سازها کافی است.

باتوجه‌به پیشرفت روزافزون تکنولوژی پیانو هم باتوجه‌به ظاهر گذشته خود پیشرفت بسیار زیادی کرده است و حتی به انواع مختلفی تقسیم شده است. پیانو به‌صورت کلی به دو نوع تقسیم می‌شود:

  • پیانو دیجیتال
  • پیانو آکوستیک

پیانو دیجیتال محبوبیت خاصی در بین پیانو دوستان دارد، هدف از خلق این نوع از پیانوها راحتی در حمل‌ونقل است؛ این روزها پیانوهای دیجیتال پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند و توانسته‌اند تراز خود را به پیانو آکوستیک برسانند.

آریا شادمهر

آریا شادمهر، مدرس پیانو

آریا شادمهر در سال ۶۵ و در خانواده ای هنردوست و هنرمند متولد گردید. وی فارغ التحصیل کارشناسى ارشد در رشته شیمى آلى می باشد.

شادمهر از همان کودکی تحت تعلیم برادر بزرگتر و پدر بزرگ خود، دکتر هدایت که از شاگردان استاد صبا می باشد، قرار گرفت. وی در سن هفت سالگى یادگیرى ساز تنبک را زیر نظر استاد کامکار آغاز نمود و به همراه برادر خود، اجراى متعددى را در تهران و دیگر شهرها انجام داده اند.

آریا شادمهر به دلیل علاقه بسیار زیادی که به ساز پیانو داشت، یادگیرى این ساز را نیز در همان زمان آغاز نمود .

تدریس

شادمهر پ از سال ۸۹ تدریس ساز پیانو را شروع نمود و همکاری با آموزشگاه ها، مهد ها و آکادمى های متعدد را در کارنامه فعالیت هنری خود دارد. شادمهر هم اکنون به عنوان مدرس پیانو با آموزشگاه موسیقی الهام همکاری می نماید.

بنر وبلاگ آموزشگاه موسیقی الهام

اگر به دنیای موسیقی علاقه دارید و تردیدها شما را از شروع این مسیر دور نگه داشته است، ما در بزرگترین و بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران و منطقه نارمک پذیرای شما خواهیم بود تا در این مسیر همراه شما باشیم. فقط کافی‌ست با ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره‌ی رایگان ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.