اساتید

ایوت گریگوریان
پیانو
ایوت گریگوریان از پیش‌کسوتان تدریس حرفه‌ای پیانو از سال ۱۳۶۲ است. او که به عنوان مربی با حوصله و مهربان توسط شاگردانش توصیف می‌شود، اجرای بیش از چند ده رسیتال پیانو در سالهای پس از فارغ‌التحصیلی از هنرستان موسیقی را در رزومه خود دارد.
نسترن نفریه
پیانو
نسترن نفریه متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک کارشناسی موسیقی و کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشگاه هنر است. وی زیر نظر اساتیدی چون دکتر مانی جعفرزاده، استاد صراف، استاد ساهاکیان، استاد پناهی نواختن پیانو را فرا گرفته است. نفریه تدریس موسیقی را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. وی در کنسرت‌های گروه‌های کرال کلاسیک و فرهنگسرای بهمن، رسیتال‌های دانشگاه هنر و گروه‌های مختلف پاپ حضور داشته است.
نسیم دارا
ویلون و ویولا
نسیم دارا از سال ۱۳۸۳ تدریس ویولن را در تهران آغاز نمود. وی به مدت پنج سال در آموزشگاه‌های مختلفی همچون آوای مهر، آوای بهار، الهام، ارغوان، چاووش و… به تدریس و تحقیق در مورد شیوه‌های آموزشی پرداخت. از آن پس بود که او، تدریس ویولن به کودکان را زمینه تخصصی خود قرار داد. وی هم‌اکنون در آموزشگاه‌های ارف، ظهیرالدینی و الهام مشغول به تدریس می‌باشد. او که نواختن ویولن را از سال ۱۳۷۱ نزد استاد بهروز وحیدی آذر آغاز نمود، بعدها از محضر اساتیدی چون ابراهیم لطفی، دکتر ستاره بهشتی و پانیذ فریوسفی بهره برد. وی نوازندگی ویولن را از سال ۱۳۷۸ در ارکسترهایی نظیر ارکستر جوانان تالار رودکی و دانشگاه تهران آغاز نمود وی پس از عضویت در ارکستر فیلارمونیک تهران، به نواختن ساز ویولا در کنار ساز تخصصی خود پرداخت. او تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی صنایع به پایان رساند و پس از گذراندن دوره مهندسی کیفیت که به گفته خود او تأثیر زیادی در بالا بردن کیفیت آموزشی کلاس‌های او گذاشت، تصمیم به ادامه تحصیل در رشته نوازندگی سازجهانی گرفت و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد موسیقی می‌باشد.
وب‌سایت شخصی
صدف شیخیان
ویولن
صدف شیخیان متولد ۱۳۶۶ است. وی فراگیری ساز ویولن را از یازده سالگی نزد سالومه و نیما زاهدی شروع کرد و سپس نزد آرمینه قازاریان به ادامه فراگیری این ساز پرداخت. پس از ورود به دانشگاه موسیقی او از آموزه‌های امیر مینوسپهر و سهیل دهبستی استفاده نمود. شیخیان از سال ۱۳۸۷ با ارکستر صدا و سیما و نیز از سال ۱۳۸۸ با ارکستر سمفونیک تهران مشغول به همکاری می‌باشد که در طول این دوران با رهبران اکستر از جمله مرحوم محمد بیگلری‌پور، نادر مرتضی‌پور، شهرداد روحانی، مجید انتظامی، درک گلیسون، لوریس چکنواریان و ... همکاری داشته است. وی در کارنامه هنری خود سابقه همکاری با خوانندگان مطرح سنتی و پاپ از جمله سالار عقیلی، عبدالحسین مختاباد، رضا صادقی، فرزاد فرزین، نیما مسیحا، امیر تاجیک، حمید عسگری و ... را دارا می باشد.
پریسا غلامرضا نژاد
ویولن
پریسا نژاد متولد سال ۱۳۷۱ و فارغ التحصیل نوازندگی ویولن و دانشجوی ارشد رشته آهنگسازی است که دارای سه سال سابقه ی تدریس زیر نظر همایون رحیمیان می باشد. او آموختن ویولن را از سن ۹ سالگی شروع کرده و در سن ۱۵ سالگی شروع به آموختن و یادگیری پیانو زیر نظر رضا طاهری و همکاری با ارکسترهای مختلف پاسارگاد و غیره نموده است. وی در پرونده هنری خود نواختن در ارکستر صدا و سیما، همکاری با ارکستر به رهبری امین سالمی، همکاری با ارکستر به رهبری افشار حشمتیان، همکاری با علیرضا مشایخی و تدریس ویولن و پیانو در آموزشگاه‌های تهران را دارد.
سالار غفاربجوئی
ویولن سل
سالار غفاربجوئی؛ متولد سال ۱۳۶۷ در تبریز است. وی فراگیری موســیـقی را در سن ۱۲ سالگی با ساز کمانچه آغاز نمود و از سال ۱۳۸۴ شروع به یادگیری ساز ویلن سل کرد. وی این ساز را نزد اساتیدی چون سعید گوگردچی، فضل الله رضایی و آیدین احمدی نژاد فراگرفت و در مستر کلاس های وولفگانگ بوکسبااوم در وین و لِو اِوگرافوو در تهران شرکت کرد. او تا کنون با ارکستر زهی و سمفونیک تبریز، ارکستر پارسیان و ارکستر مجلسی تهران همکاری نموده و در سال ۱۳۸۸ در جشنواره سازهای زهی تبریز در مقام اول را به دست آورده است. وی از سال ۹۲ با ارکستر فیلارمونیک تهران همکاری میکند. او اجرا در تبریز و تهران به همراه کوارتت زهی کادانس و کسب مقام سوم در بخش گروه نوازی سازهای غربی جشنواره موسیقی فجر در سال ۸۹ و رتبه دوم در سال ۹۱ به همراه این گروه و همچنین برگزاری کنسرت پژوهشی برای ساز ویلنسل در مجتمع فرهنگی تبریز در سال ۱۳۸۹ را در رزومه خود دارد.
بابک میرکریمی
گیتار پاپ و گیتار الکتریک
بابک میرکریمی متولد ۱۳۶۵ گرگان است. او از سال ۱۳۷۹ شروع به فراگیری موسیقی نمود و کارشناسی موسیقی خود را از کنسرواتوار تهران دریافت کرد. وی در این راه از محضر اساتیدی همچون بابک میرزاخانی، حمید عدالت‌نژاد (گیتار)، مصطفی کمال پورتراب، محسن الهامیان، پریچهر خواجه، فرزاد نوشاد، اربی بابومیان و اساتید دیگر بهره برده است. میرکریمی به همراه گروه باربد در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته و در بیست و سومین جشنواره‌ی موسیقی فجر به همراه این گروه اجرا کرده است. وی در کنسرت‌های متعدد در کنار خوانندگانی همچون علی تفرشی، محسن یاحقی، مرتضی پاشایی و غیره حضور داشته است.
ماهر پورعبیات
گیتار پاپ و گیتار الکتریک

ماهر پورعبیات متولد سال ۱۳۷۲ در شهر اهواز است ، او از سن ۱۳ سالگی شروع به فراگیری موسیقی نمود و کارشناسی موسیقی خود را از دانشگاه هنر و معماری تهران دریافت کرد ، وی در این راه از محضر اساتیدی همچون علیرضا تفقدی ، فرزاد فخرالدینی ، کامران پنبه اییان ، فرزین طهرانیان ، وارطان ساهاکیان ، فرشاد شیخی ، دکتر محمد سریر ، دکتر حسن ریاحی و اساتید دیگر بهره برده است ، ماهر پورعبیات در سال ۱۳۹۴ مقام دوم جشنواره ی موسیقی جوان را دریافت کرد.

شهروز نوروزی
سازدهنی / گیتار کلاسیک
شهروز نوروزی نوازنده گیتار، هارمونیکا (سازدهنی) و متخصص همنوازی گیتار و هرمونیکا است. وی مؤلف کتب گوناگونی در زمینه آموزش آسان سازدهنی دیاتونیک و متد گیتار پاپ کلاسیک است و آهنگسازی، نوازندگی و خوانندگی برای سازمان صدا وسیما را در رزومه خود دارد.
مونا ضرابی
گیتار پاپ
مونا ضرابی متولد فروردین ماه ۱۳۶۰ در شهر تهران که نواختن گیتار را نزد پدر خود استاد محسن ضرابی آموخت و تئوری موسیقی را زیر نظر اساتیدی چون آقایان سیمون آیوازیان، فرزاد دانشمند و زنده یاد محمد نوری(سلفژ) فرا گرفت. وی در سال ۱۳۷۹ تدریس گیتار را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۰ موفق به اخذ مدرک موسیقی از آقای دکتر محمد سریر و دریافت مجوز تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید، و تا حال حاضر در آموزشگاه‌ها و مؤسسات معتبر مشغول به تدریس می‌باشد. او همچنین موفق به گذراندن مستر کلاس‌های اساتید برجسته سبک موسیقی کانتری در هیوستون تگزاس آمریکا گردید. او گروههای متعدد هنری داشته و در سال ۱۳۹۰ کارگاه‌های گیتار متشکل از هنرجویان خود را پایه گذاری کرد و تاکنون در فرهنگسراهای مختلف اجراهای متعددی داشته است.
پویا صالحی
گیتار کلاسیک
پویا صالحی گیتار کلاسیک را زیر نظر اساتیدی چون سهراب فلک انگیز، سیامک ولایی، سینا خلج و غیره آموخته است. وی از سال ۱۳۸۸ تاکنون مشغول به تدریس ساز گیتار کلاسیک با متدهای ویژه آموزش گیتار برای کودکان و نوجوانان می باشد.
علیرضا امان الهی
گیتار کلاسیک

علیرضا امان الهی متولد ۱۳۶۷ در تهران است. او یادگیری موسیقی را در سن ۱۵ سالگی با نواختن پیانو آغاز کرد و سپس نزد اساتیدی چون علی شهرآشوب،افشین ضیائیان و علیرضا تفقدی نوازندگی گیتار کلاسیک را فراگرفت. همچنین در هارمونی،کنترپوان و‌ سلفژ از محضر اساتید شهاب شرفی،وارطان ساهاکیان و فرشاد شیخی بهره برد. وی از دانش آموختگان موسیقی در رشته گیتار کلاسیک از دانشگاه هنر و معماری تهران مرکز است.

امیر صارمی
گیتار کلاسیک / جز
امیر صارمى از سال ١٣٧٧ فراگیرى موسیقى را زیر نظر پیام اسلامى آغاز کرد. او تحصیلات خود را در مقطع کارشناسى در رشته مهندسى مکانیک به پایان رسانده و هم‌اکنون به آهنگ‌سازى و نوازندگى مى پردازد.
علیرضا شریعتی
پیانو / سلفژ / تئوری موسیقی
فارغ التحصیل رشته نوازندگی ساز جهانی (پیانو) از دانشگاه هنر تهران آغاز فعالیت جدی موسیقی از سال ۷۸ با نوازندگی ساز سنتور نواختن یک دوره ردیف های موسیقی ایرانی با ساز سه تار نوازندگی پیانو نزد استید : آقای علی آزاد ، خانم شهره جلالی قاجار و خانم اقدس پور تراب بهره مند از آموزش های اساتید :‌آقایان شریف لطفی ، حمیدرضا دیبازر ، هوشیار خیام ، مرحوم حامد مهاجر ، شهرام توکلی ، میلاد عمرانلو ، محمدرضا تفضلی و خانم ها بدریکوهی ، میلانی برگزاری کنسرت های مختلف در دانشکده ی موسیقی ، تالار فارابی ، تالار اندیشه حوزه هنری ، تالار هنر فرهنگسرای ارسباران ، ایوان شمس و …. شرکت در جشنواره های موسیقی فجر سال های ۸۹ و ۹۰ همراه با گروه کر دیسونانس به رهبری آقای مهدی جاور و کسب مقام دوم در جشنواره سال ۸۹ همکاری با گروه آوازی تهران به رهبری آقای میلاد عمرانلو همکاری با گروه سرنا هارمونیکا به سرپرستی آقای منصور پاک نژاد ساخت موسیقی برای انیمیشن های “دوشیزه آزادی” ، “روباه و خروس” ، و “تئاتر صلیب گچی” تدریس پیانو ، تئوری موسیقی و سلفژ در فرهنگسراها و آموزشگاه های موسیقی تهران
طناز اسد اللهی
ویولن
- فارغ التحصیل هنرستان عالی موسیقی در رشته نوازندگی (ساز ویولن). - فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته موسیقی-نوازندگی ساز جهانی- از دانشگاه عالی موسیقی تهران (ویولا). - فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی ساز جهانی(ویولا) از دانشگاه تهران. آغاز فراگیری موسیقی از سن ٩ سالگی (ساز ویولن). هنرآموخته نزد اساتیدی چون دکتر ستاره بهشتی، دکتر آذین موحد، مهربانو توفیق، سروش دهبستی، تقی ضرابی، مازیار ظهیرالدینی، دکتر امین هنرمند، محمدرضا تفضلی، دکتر هومان اسعدی، پیام گرایلی، ایمان فخر، پانیذ فریوسفی، Isabel Villanueva و Christian Heinecke. از جمله فعالیت های اجرایی: -نوازنده ویولا در ارکستر سمفونیک تهران -نوازنده ویولا در ارکستر فیلارمونیک تهران به رهبری آرش گوران -سابقه نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک به رهبری نادر مشایخی -کنسرت در کشور آلمان -Osnabruck(2010میلادی) -ارکستر رودکی به رهبری آرش امینی و نادر عباسی(رهبر سوییسی-مصری مهمان) -ارکستر کامراتا به رهبری کیوان میرهادی -حضور در Performance Art به رهبری امیر کنجانی -ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری -ارکستر دانشگاه تهران به رهبری سهراب کاشف و ... . - تدریس در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد۴۶ موسیقی تهران(ویولن و ویولا). -کسب مقام نخست بخش موسیقی در اولین جشنواره آثار و تولیدات مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر (آبان ۹۱).
مرتضی قائمی
ویولنسل
متولد ۱۳۶۷. او موسیقی را با آموزش ساز تار نزد استاد کیوان ساکت شروع کرد. پس از آن از سال ۱۳۸۹ تا به امروز مشغول فراگیری و نواختن ساز ویولنسل نزد اساتیدی چون مجید اسماعیلی، آیدین احمدی‌نژاد و خانم ژابیز زربخش بوده است و ما‌‌‌بین این سالها چند دوره مستر کلاس در کشور ارمنستان نزد استاد آرام تالالیان و چند دوره کورس تحصیلی را در کشور ایتالیا گذرانده است. او دروس هارمونی، فرم و تئوری موسیقی را نزد آقای مهران روحانی گذرانده است .
عطیه قربانی
گیتار کلاسیک

متولد : ۱۳۶۸
دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه تهران
موسیقی را از شانزده سالگی با ساز گیتار آ غاز نموده و در این زمینه از محضر اساتیدی چون گلفام خیام ، مهرداد پاکباز و آقای خلج بهره برده است و در ادامه دوره های آواز و صدا سازی را زیر نظر اساتید : آرمینه درمگرچیان و بهرنگ شگرفکار و دوره های تکمیلی سلفژ و فرم موسیقی را زیر نظر استاد آرش تیموریان گذرانده است و در مستر کلاسهای Nikita koshkin - David Fiko و گلفام خیام شرکت نموده است .
فعالیت های هنری: 
عضویت در ارکستر گیتار دانشگاه تهران به رهبری مهرداد پاکباز و اجرا در تالار آوینی در دی ماه سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲
عضویت در ارکستر گیتار زمان به رهبری فرزاد دانشمند و اجرا در آبان ۱۳۹۲
عضویت در گروه موسیقی فورته و اجرا در دانشگاه تهران 
اجرای سولو گیتار در آمفی تئاتر مرکز علمی کاربردی واحد ۱۱ و تالار آوینی دانشگاه تهران
اجرا در تالار وحدت در سال ۱۳۸۹ و اجرای آوازی در تئاتر
فعالیت های آموزشی : 
وی آموزش موسیقی را از سال ۱۳۸۹ در برخی از آموزشگاههای موسیقی آغاز نموده است.